CARAT
Kocaeli Basım
Kebabçı Memduh
BAŞSİAD
GY MAX

Siyaset

İYİ Parti Başiskele, Kendini Tanıttı

İYİ Parti Başiskele İlçe Teşkilatı, basın mensupları ile tanışma toplantısında bir araya geldi.

3 Mart 2018 Saat: 21:18
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 581 kez okunmuştur

İYİ Parti Başiskele, Kendini Tanıttı
İYİ Parti Başiskele, Kendini Tanıttı

Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Şaban Gençer, “Başiskele için proje üreten ve bu projelerini hayata geçirme iddiasında olan herkesi partimize üye olmaya davet ediyoruz” dedi.

İYİ Parti Başiskele İlçe Teşkilatı basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. İlçe Başkanı Şaban Gençer’in ev sahipliğinde Seymen sahilde bulunan Mitza Kafede gerçekleşen toplantıya yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra partililer katıldı. Kahvaltının ardından açıklama yapan ilçe başkanı Gençer, “Seçimden sonra vaatleri unutan halkla bütünleşmeyen belediyecilik anlayışını bitireceğiz. Her zaman sahada olan her kesimden insanımızın sadece derdini dinlemekle kalmayıp aynı zamanda çözümler sunan ve bunları uygulayan, halkın sorunlarını kendi sorunları gibi gören belediyecilik kavramını getireceğiz” dedi.

Komisyonlarımız çalışmalara başladı

Şaban Gençer, “İYİ Parti Başiskele Teşkilatı olarak yönetim kurulumuzun belirlenmesinden sonra ilçe için yapılması gerekenleri araştırmak ve projeler üretmek amacıyla kurduğumuz komisyonlar çalışmalarına başladı. Her kesimden insanımızı dinleyen ve çözüm üretmek için büyük bir heyecanla çalışan komisyon üyeleri çalışmalarını olgunlaştırmaya başladılar. Başiskele için proje üreten ve bu projelerini hayata geçirme iddiasında olan herkesi partimize üye olmaya davet ediyoruz. Yerel seçimde başkan ve meclis üyesi adaylarını üye bazında seçimle belirleyeceğiz” dedi. Başiskele’nin İzmit ve Gölcük arasında sıkışmış bir ilçe olduğunu belirten Gençer, “Oysaki coğrafi olarak baktığımızda ilçemiz İzmit, Gölcük, Kartepe, Pamukova, İznik ve Bilecik Osmaniye’ye sınırı bulunmakta ya da sınırına çok yakın ilçelerdir. Coğrafi, kültürel, ekonomik ve tarihi yönü ile ilçemizi tüm komşuları ile buluşturarak projeleri hayata geçireceğiz. Komşularımızla ticaretimizi arttıracak faaliyetler yapacağız” dedi.

İyi ve faydalı olanın yanında olacağız

Hayata geçirmeyi düşündükleri projelerinden bahseden Gençer, “Seçimden sonra vaatleri unutan halkla bütünleşmeyen belediyecilik anlayışını bitireceğiz. Her zaman sahada olan her kesimden insanımızın sadece derdini dinlemekle kalmayıp aynı zamanda çözümler sunan ve bunları uygulayan, halkın sorunlarını kendi sorunları gibi gören belediyecilik kavramını getireceğiz. Yapay zeka gibi ileri teknolojileri kullanarak doğal afet senaryoları oluşturacak, elde edilen sonuçlara göre gereken önlemleri vakit geçirmeksizin alacağız. Teşkilat olarak her zaman iyi ve faydalı olanın yanında olacağız. Bizden önceki yönetimin projelerini elimizin tersi ile itmek yerine ilçemizin yararına olanlara sahip çıkarak insanlarımızın hizmetine sunacağız” şeklinde sonlandırdı.

 

Sizin Kocaeli Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız