Güncel

1 milyon kilometreyi aşan usta şoförlere plaket verildi

16 yılda 1 milyon kilometreyi aşan S.S. 5 Nolu Şehiriçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifi üyeleri, plaketlerini aldılar

9 Haziran 2021 Saat: 18:50
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 68 kez okunmuştur

1 milyon kilometreyi aşan usta şoförlere plaket verildi
1 milyon kilometreyi aşan usta şoförlere plaket verildi

S.S 5 No’lu Şehir içi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifi dün 16 yılda 1 milyon kilometreyi aşan üyelerine plaket verdi. Yahya Kaptan Mahallesi Ulu Çınar Caddesi üzerinde bulunan Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Esnaf Odası’nda düzenlenen törende kooperatif üyesi şoförler Ahmet Bilgin, Nuri Babaoğlu, Hasan Duymuş, Emrah Gökçeciler’e plaket takdimi yapıldı.

YOĞUN KATILIM

Kocaeli Minibüs ve Otobüsçüler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kurt’un ev sahipliğinde düzenlenen ödül törenine, Başkan Vekili Ali Demirci, S.S 5 No’lu Şehiriçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatif Başkanı Niyazi Yağız, ISUZU Satış Müdürü Murat Küçük, Servis Müdürü Hüseyin Alman, Pazarlama Müdürü Burcu Kapancı, Kırdudu Otomotiv sahibi Adnan Kırdudu da katıldı.

‘ULAŞILMASI ZOR BİR RAKAM’

Plaket takdimi öncesi konuşan Kocaeli Minibüs ve Otobüsçüler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kurt, “Ödül töreni için buradayız. Araçları 16 yıldır kullanan arkadaşlar henüz motor kapağı açmadan araçları 1 milyon kilometre yaptılar. Oda olarak ben kendilerine ayrıca tebrik ediyorum. Bakıldığında ulaşılması zor bir rakam. Bu hem araçların iyi bakıldığını, ayrıca aynı arkadaşlarında yolculara da mutlak surette güzel davrandıkları kanaatindeyim. Pandemi döneminde zor dönemler yaşadık. Ama bu anlamda zararına dahi olsa hizmet sektöründe görevimizi ifa etmek durumunda kaldık. Ödülleri alan arkadaşlarımızı kutluyorum” dedi.

YAĞIZ’DAN ISUZU’YA TEŞEKKÜR

ISUZU fabrikası satış Müdürü Murat Küçük, “Bizim için önemli olan aracı satmak değil, aracı sattıktan sonraki verdiğimiz hizmet konusudur. Açıkçası motor kapağı açmadan 1 milyon kilometreyi deviren değerli araç sahiplerine plaket takdim etmeyi önemsiyoruz” dedi. S.S 5 Nolu Kooperatif başkanı Niyazi Yağız, “Öncelikle bir milyon kilometreyi aşmak şehir içinde faaliyet gösteren bir araç için zor bir şey. Arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. İnşallah daha nice kilometreler dileği ile ISUZU firmasına teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑