TURINDEXS
Ceyyıl Haber iç Reklam 1

Siyaset

AKP'den CHP'ye destek

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’ye, AKP İzmir İl yönetiminden destek geldi.

11 Ekim 2020 Saat: 01:19
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.632 kez okunmuştur

AKPden CHPye destek
AKP'den CHP'ye destek

Göreve geldiği ilk 500 günde hayata geçirdiği hizmet ve projelerin tanıtımı için siyasi parti teşkilatları ve STK’lar ile bir araya gelen Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’ye, AKP İzmir İl yönetiminden destek geldi. 

AKP İzmir İl Başkan Yardımcısı Ali Aslan, il yönetim kurulu üyeleri, Çiğli Meclis Üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları üyelerinin katılım gösterdiği toplantı Çiğli Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

“ÇİĞLİLİLER GURUR DUYMALI”

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’nün şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla hareket ettiğini ifade eden AKP İzmir İl Başkan Yardımcısı Ali Aslan, şöyle konuştu:

“Her şeyden önce toplumda sevgi, saygı ve sosyal ilişkileri geliştirmeliyiz. Utku Başkanda bu anlayışla rozetini çıkarmış ve kendisini Çiğli’ye adamış. Ataşehir Mahallesi’nde oturan bir vatandaş olarak çok memnun oldum, gurur duydum. Bütün siyasi partilerle ve sivil toplum kuruluşlarıyla iyi ilişkiler geliştirmiş. Çiğli’de bir uzlaşı ortamı yaratmış. Hiçbir zahmetten kaçınmadan ve parti ayrımı yapmadan düzenlediği geniş çaplı bilgilendirme toplantılarını takdire şayanbuluyoruz.

"DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Tramvay projesi için ilgili Bakanlığımızla yoğun görüşmeler sürdürüyor. Özellikle gençlere, kadınlara ve engellilere yönelik hizmetlerini takdir etmemek mümkün değil. Geleceğimizin teminatı olan gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, spora ve kültürel etkinliklere yönlendirmek için ayrı bir müdürlük kurmasından memnuniyet duydum. Utku Başkan çok dürüst ve çok çalışkan. Ne mutlu Çiğli halkına ki halk içerisinde ötekileştirme yapmadan, herkesi kucaklayarak hizmet üreten bir Başkana sahipler. Utku Başkan gibi belediye başkanlığı yapan başkanlar Cumhuriyet Halk Partisi’ni yüceltiyor. Cumhuriyet Halk Partililer de Utku Başkanla gurur duymalı. Tüm bu hizmetleri göz önünde bulundurarak beş yıl sonunda vatandaşlar olarak sandığa gidip notlarımızı vereceğiz. Siyaset, daha iyi hizmet üretme yarışıdır. Utku Başkan ne kadar çalışırsa çıtayı o kadar yukarı taşır. Biz de en fazla Ak Parti olarak Utku Başkandan daha fazlasını yapabiliriz iddiasında bulunuruz. Huzurlarınızda kendisine nazik daveti için teşekkür ediyorum. Bu dürüst yönetimi devam ettikçe Ak Parti olarak destek olamaya devam ederiz. Her şey Çiğli için, Utku Başkanın başarısı için olsun."

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑