MEHMETİM MASA ÜSTÜ REKLAM
PAŞA YAŞAM MERKEZİ

Spor

Amatör’de hasret bitiyor

Pandemiden dolayı ara verilen Amatör ligde hasret bitiyor. Amatör 1. Küme’de yeni sezon 30-31 Ekim’de oynanacak maçlarla başlayacak Bu sezon 9’ar ve 10’ar takımlardan oluşan 4 grupta toplam 38 takım mücadele edecek

13 Ekim 2021 Saat: 14:25
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 25 kez okunmuştur

Amatör’de hasret bitiyor
Amatör’de hasret bitiyor

GRUP LİDERLERİ DİREKT ÇIKACAK

Pandemiden dolayı oynatılmayan Amatör 1. Küme’de hasret nihayet sona eriyor. İki sezon aradan sonra amatörde heyecan ekim sonunda başlayacak. Hasan Doğan Amatörevi’nde gerçekleşen kura çekiminin ardından 2021-22 sezonu grupları ve fikstürü belli oldu. İl Temsilcisi Mithat Ağa’nın yönettiği kura çekimne kulüp başkanları, antrenörleri ve yöneticiler katıldı.

38 TAKIM MÜCADELE EDECEK

38 takımın mücadele edeceği Amatör 1.Küme dokuzar ve onarlı olmak üzere  4 grupta oynanacak. Grup liderleri direkt bir üst lig olan Süper Amatör Lig’e yükselecek. Grubunu son iki sırada bitiren ekipler ise alt lige düşecek. Yeni sezon 30-31 Ekim tarihlerinde oynanacak maçlar ile başlayacak. Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, pandemide uygulanacak olan kuralları kulüp yetkililerine aktardı.

1.KÜME A GRUBU

BAŞİSKELE BLD SPOR                    

KÖRFEZ ESEN SPOR                       

KAVAKLI SPOR                 

BEKİRDERE SPOR                           

BAŞİSKELE BİRLİK SPOR                

KADIKÖY SPOR                

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR                            

BEYLİKBAĞI KARADENİZ SPOR                   

GÖLCÜK İ.Y.SPOR                                          

A GRUBU 1.YARI FİKSTÜRÜ                                           

1. HAFTA                           

GÖLCÜK İ.Y.SPOR            -             BAY

BEYLİKBAĞI KARADENİZ SPOR     -    BAŞİSKELE BLD SPOR

KÖRFEZ ESEN SPOR         -             GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

KADIKÖY SPOR   -             KAVAKLI SPOR

BEKİRDERE SPOR             -             BAŞİSKELE BİRLİK SPOR

                             

2.HAFTA                            

BEYLİKBAĞI KARADENİZ SPOR     -             BAY

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR              -             GÖLCÜK İ.Y.SPOR

BAŞİSKELE BLD SPOR      -             KADIKÖY SPOR

BAŞİSKELE BİRLİK SPOR  -             KÖRFEZ ESEN SPOR

KAVAKLI SPOR    -             BEKİRDERE SPOR

                             

3.HAFTA                            

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR              -             BAY

KADIKÖY SPOR   -             BEYLİKBAĞI KARADENİZ SPOR

GÖLCÜK İ.Y.SPOR            -             BAŞİSKELE BİRLİK SPOR

BEKİRDERE SPOR             -             BAŞİSKELE BLD SPOR

KÖRFEZ ESEN SPOR         -             KAVAKLI SPOR

                             

4.HAFTA                            

KADIKÖY SPOR   -             BAY

BAŞİSKELE BİRLİK SPOR  -             GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

BEYLİKBAĞI KARADENİZ SPOR     -             BEKİRDERE SPOR

KAVAKLI SPOR    -             GÖLCÜK İ.Y.SPOR

BAŞİSKELE BLD SPOR      -             KÖRFEZ ESEN SPOR

                             

5.HAFTA                            

BAŞİSKELE BİRLİK SPOR  -             BAY

BEKİRDERE SPOR             -             KADIKÖY SPOR

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR              -             KAVAKLI SPOR

KÖRFEZ ESEN SPOR         -             BEYLİKBAĞI KARADENİZ SPOR

GÖLCÜK İ.Y.SPOR            -             BAŞİSKELE BLD SPOR

                             

6.HAFTA                            

BEKİRDERE SPOR             -             BAY

KAVAKLI SPOR    -             BAŞİSKELE BİRLİK SPOR

KADIKÖY SPOR   -             KÖRFEZ ESEN SPOR

BAŞİSKELE BLD SPOR      -             GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

BEYLİKBAĞI KARADENİZ SPOR     -             GÖLCÜK İ.Y.SPOR

                             

7.HAFTA                            

KAVAKLI SPOR    -             BAY

KÖRFEZ ESEN SPOR         -             BEKİRDERE SPOR

BAŞİSKELE BİRLİK SPOR  -             BAŞİSKELE BLD SPOR

GÖLCÜK İ.Y.SPOR            -             KADIKÖY SPOR

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR              -             BEYLİKBAĞI KARADENİZ SPOR

                             

8.HAFTA                            

KÖRFEZ ESEN SPOR         -             BAY

BAŞİSKELE BLD SPOR      -             KAVAKLI SPOR

BEKİRDERE SPOR             -             GÖLCÜK İ.Y.SPOR

BEYLİKBAĞI KARADENİZ SPOR     -             BAŞİSKELE BİRLİK SPOR

KADIKÖY SPOR   -             GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

                             

9.HAFTA                            

BAŞİSKELE BLD SPOR      -             BAY

GÖLCÜK İ.Y.SPOR            -             KÖRFEZ ESEN SPOR

KAVAKLI SPOR    -             BEYLİKBAĞI KARADENİZ SPOR

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR              -             BEKİRDERE SPOR

BAŞİSKELE BİRLİK SPOR  -             KADIKÖY SPOR

1.KÜME B GRUBU                        

                             

UZUNTARLA BLD SPOR                

GEBZE DENİZLİKÖYÜ SPOR                        

GEBZE YAVUZ SELİM SPOR                         

Y.Y. BARBAROS SPOR                    

KANDIRA G.B.BLD SPOR               

HİSAREYN SPOR              

ÇUBUKLU BALA SPOR                   

ŞİRİN SPOR                       

SEKA DOĞAN SPOR                           

B GRUBU 1.YARI FİKSTÜRÜ                                 

1.HAFTA                            

SEKA DOĞAN SPOR          -             BAY

ŞİRİN SPOR         -             UZUNTARLA BLD SPOR

GEBZE DENİZLİKÖYÜ SPOR           -             ÇUBUKLU BALA SPOR

HİSAREYN SPOR -             GEBZE YAVUZ SELİM SPOR

Y.Y.BARBAROS SPOR       -             KANDIRA G.B.BLD SPOR

                             

2.HAFTA                            

ŞİRİN SPOR         -             BAY

ÇUBUKLU BALA SPOR     -             SEKA DOĞAN SPOR

UZUNTARLA BLD SPOR   -             HİSAREYN SPOR

KANDIRA G.B.BLD SPOR -             GEBZE DENİZLİKÖYÜ SPOR

GEBZE YAVUZ SELİM SPOR           -             Y.Y.BARBAROS SPOR

                             

3.HAFTA                            

ÇUBUKLU BALA SPOR     -             BAY

HİSAREYN SPOR -             ŞİRİN SPOR

SEKA DOĞAN SPOR          -             KANDIRA G.B.BLD SPOR

Y.Y.BARBAROS SPOR       -             UZUNTARLA BLD SPOR

GEBZE DENİZLİKÖYÜ SPOR           -             GEBZE YAVUZ SELİM SPOR

                             

4.HAFTA                            

HİSAREYN SPOR -             BAY

KANDIRA G.B.BLD SPOR -             ÇUBUKLU BALA SPOR

ŞİRİN SPOR         -             Y.Y.BARBAROS SPOR

GEBZE YAVUZ SELİM SPOR           -             SEKA DOĞAN SPOR

UZUNTARLA BLD SPOR   -             GEBZE DENİZLİKÖYÜ SPOR

                             

5.HAFTA                            

KANDIRA G.B.BLD SPOR -             BAY

Y.Y.BARBAROS SPOR       -             HİSAREYN SPOR

ÇUBUKLU BALA SPOR     -             GEBZE YAVUZ SELİM SPOR

GEBZE DENİZLİKÖYÜ SPOR           -             ŞİRİN SPOR

SEKA DOĞAN SPOR          -             UZUNTARLA BLD SPOR

                             

6.HAFTA                            

Y.Y.BARBAROS SPOR       -             BAY

GEBZE YAVUZ SELİM SPOR           -             KANDIRA G.B.BLD SPOR

HİSAREYN SPOR -             GEBZE DENİZLİKÖYÜ SPOR

UZUNTARLA BLD SPOR   -             ÇUBUKLU BALA SPOR

ŞİRİN SPOR         -             SEKA DOĞAN SPOR

                             

7.HAFTA                            

GEBZE YAVUZ SELİM SPOR           -             BAY

GEBZE DENİZLİKÖYÜ SPOR           -             Y.Y.BARBAROS SPOR

KANDIRA G.B.BLD SPOR -             UZUNTARLA BLD SPOR

SEKA DOĞAN SPOR          -             HİSAREYN SPOR

ÇUBUKLU BALA SPOR     -             ŞİRİN SPOR

                             

8.HAFTA                            

GEBZE DENİZLİKÖYÜ SPOR           -             BAY

UZUNTARLA BLD SPOR   -             GEBZE YAVUZ SELİM SPOR

Y.Y.BARBAROS SPOR       -             SEKA DOĞAN SPOR

ŞİRİN SPOR         -             KANDIRA G.B.BLD SPOR

HİSAREYN SPOR -             ÇUBUKLU BALA SPOR

                             

9.HAFTA                            

UZUNTARLA BLD SPOR   -             BAY

SEKA DOĞAN SPOR          -             GEBZE DENİZLİKÖYÜ SPOR

GEBZE YAVUZ SELİM SPOR           -             ŞİRİN SPOR

ÇUBUKLU BALA SPOR     -             Y.Y.BARBAROS SPOR

KANDIRA G.B.BLD SPOR -             HİSAREYN SPOR

1.KÜME C GRUBU                                                    

DERİNCE BİRLİK SPOR                  

ANADOLU 1071 SPOR                   

DARICA SPOR                   

GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR                 

KULLAR SPOR                  

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR                            

TAVŞANCIL SPOR                           

TAVŞANLI SPOR               

İZMİT SELANİK SPOR                     

İZMİT GÜLTEPE SPOR         

C GRUBU 1.YARI  FİKSTÜRÜ                                                  

1.HAFTA                            

DARICA SPOR     -             ANADOLU 1071 SPOR

GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR    -             DERİNCE BİRLİK SPOR

KULLAR SPOR     -             İZMİT SELANİK SPOR

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR              -             TAVŞANLI SPOR

TAVŞANCIL SPOR             -             İZMİT GÜLTEPE SPOR

                             

2.HAFTA                            

DERİNCE BİRLİK SPOR    -             KULLAR SPOR

ANADOLU 1071 SPOR     -             GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR

TAVŞANLI SPOR -             TAVŞANCIL SPOR

İZMİT SELANİK SPOR       -             GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

İZMİT GÜLTEPE SPOR     -             DARICA SPOR

                             

3.HAFTA                            

GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR    -             DARICA SPOR

KULLAR SPOR     -             ANADOLU 1071 SPOR

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR              -             DERİNCE BİRLİK SPOR

TAVŞANCIL SPOR             -             İZMİT SELANİK SPOR

TAVŞANLI SPOR -             İZMİT GÜLTEPE SPOR

                             

4.HAFTA                            

DERİNCE BİRLİK SPOR    -             TAVŞANCIL SPOR

ANADOLU 1071 SPOR     -             GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

DARICA SPOR     -             KULLAR SPOR

İZMİT SELANİK SPOR       -             TAVŞANLI SPOR

İZMİT GÜLTEPE SPOR     -             GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR

                             

5.HAFTA                            

KULLAR SPOR     -             GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR              -             DARICA SPOR

TAVŞANCIL SPOR             -             ANADOLU 1071 SPOR

TAVŞANLI SPOR -             DERİNCE BİRLİK SPOR

İZMİT SELANİK SPOR       -             İZMİT GÜLTEPE SPOR

                             

6.HAFTA                            

DERİNCE BİRLİK SPOR    -             İZMİT SELANİK SPOR

ANADOLU 1071 SPOR     -             TAVŞANLI SPOR

DARICA SPOR     -             TAVŞANCIL SPOR

GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR    -             GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

İZMİT GÜLTEPE SPOR     -             KULLAR SPOR

                             

7.HAFTA                            

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR              -             KULLAR SPOR

TAVŞANCIL SPOR             -             GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR

TAVŞANLI SPOR -             DARICA SPOR

İZMİT SELANİK SPOR       -             ANADOLU 1071 SPOR

İZMİT GÜLTEPE SPOR     -             DERİNCE BİRLİK SPOR

                             

8.HAFTA                            

ANADOLU 1071 SPOR     -             DERİNCE BİRLİK SPOR

DARICA SPOR     -             İZMİT SELANİK SPOR

GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR    -             TAVŞANLI SPOR

KULLAR SPOR     -             TAVŞANCIL SPOR

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR              -             İZMİT GÜLTEPE SPOR

                             

9.HAFTA                            

DERİNCE BİRLİK SPOR    -             DARICA SPOR

TAVŞANCIL SPOR             -             GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

TAVŞANLI SPOR -             KULLAR SPOR

İZMİT SELANİK SPOR       -             GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR

İZMİT GÜLTEPE SPOR     -             ANADOLU 1071 SPOR

1.KÜME D GRUBU

YAZLIK SPOR                    

BAHÇECİK SPOR              

MUSTAFAPAŞA SPOR                    

ÇAYIROVA MENDERES SPOR                     

İZMİT YENİMAHALLE SPOR                        

41 KARADENİZ SPORTİF FAALİYET.                          

ACISU BLD SPOR                            

ÇERKEŞLİ SPOR                

ÇAMÇUKUR SPOR                         

ALİKAHYA BLD SPOR         

D GRUBU 1.YARI FİKSTÜRÜ                      

                             

1.HAFTA                            

MUSTAFAPAŞA SPOR      -             BAHÇECİK SPOR

ÇAYIROVA MENDERES SPOR        -             YAZLIK SPOR

İZMİT YENİMAHALLE SPOR          -             ÇAMÇUKUR SPOR

41 KARADENİZ SPORTİF FAALİYET.            -             ÇERKEŞLİ SPOR

ACISU BLD SPOR              -             ALİKAHYA BLD SPOR

                             

2.HAFTA                            

YAZLIK SPOR       -             İZMİT YENİMAHALLE SPOR

BAHÇECİK SPOR -             ÇAYIROVA MENDERES SPOR

ÇERKEŞLİ SPOR  -             ACISU BLD SPOR

ÇAMÇUKUR SPOR            -             41 KARADENİZ SPORTİF FAALİYET.

ALİKAHYA BLD SPOR       -             MUSTAFAPAŞA SPOR

                             

3.HAFTA                            

ÇAYIROVA MENDERES SPOR        -             MUSTAFAPAŞA SPOR

İZMİT YENİMAHALLE SPOR          -             BAHÇECİK SPOR

41 KARADENİZ SPORTİF FAALİYET.            -             YAZLIK SPOR

ACISU BLD SPOR              -             ÇAMÇUKUR SPOR

ÇERKEŞLİ SPOR  -             ALİKAHYA BLD SPOR

                             

4.HAFTA                            

YAZLIK SPOR       -             ACISU BLD SPOR

BAHÇECİK SPOR -             41 KARADENİZ SPORTİF FAALİYET.

MUSTAFAPAŞA SPOR      -             İZMİT YENİMAHALLE SPOR

ÇAMÇUKUR SPOR            -             ÇERKEŞLİ SPOR

ALİKAHYA BLD SPOR       -             ÇAYIROVA MENDERES SPOR

                             

5.HAFTA                            

İZMİT YENİMAHALLE SPOR          -             ÇAYIROVA MENDERES SPOR

41 KARADENİZ SPORTİF FAALİYET.            -             MUSTAFAPAŞA SPOR

ACISU BLD SPOR              -             BAHÇECİK SPOR

ÇERKEŞLİ SPOR  -             YAZLIK SPOR

ÇAMÇUKUR SPOR            -             ALİKAHYA BLD SPOR

                             

6.HAFTA                            

YAZLIK SPOR       -             ÇAMÇUKUR SPOR

BAHÇECİK SPOR -             ÇERKEŞLİ SPOR

MUSTAFAPAŞA SPOR      -             ACISU BLD SPOR

ÇAYIROVA MENDERES SPOR        -             41 KARADENİZ SPORTİF FAALİYET.

ALİKAHYA BLD SPOR       -             İZMİT YENİMAHALLE SPOR

                             

7.HAFTA                            

41 KARADENİZ SPORTİF FAALİYET.            -             İZMİT YENİMAHALLE SPOR

ACISU BLD SPOR              -             ÇAYIROVA MENDERES SPOR

ÇERKEŞLİ SPOR  -             MUSTAFAPAŞA SPOR

ÇAMÇUKUR SPOR            -             BAHÇECİK SPOR

ALİKAHYA BLD SPOR       -             YAZLIK SPOR

                             

8.HAFTA                            

BAHÇECİK SPOR     -       YAZLIK SPOR

MUSTAFAPAŞA SPOR      -          ÇAMÇUKUR SPOR

ÇAYIROVA MENDERES SPOR        -             ÇERKEŞLİ SPOR

İZMİT YENİMAHALLE SPOR          -             ACISU BLD SPOR

41 KARADENİZ SPORTİF FAALİYET.            -             ALİKAHYA BLD SPOR

                             

9.HAFTA                            

YAZLIK SPOR       -             MUSTAFAPAŞA SPOR

ACISU BLD SPOR              -             41 KARADENİZ SPORTİF FAALİYET.

ÇERKEŞLİ SPOR  -             İZMİT YENİMAHALLE SPOR

ÇAMÇUKUR SPOR            -             ÇAYIROVA MENDERES SPOR

ALİKAHYA BLD SPOR       -             BAHÇECİK SPOR

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑