toyota kaya
KOTO TAZIYE ILANI
Başiskele Belediyesi Reklam ana sayfa sağ taraf
Besi

Güncel

Başiskele Belediyesi 2020 Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi

Başiskele Belediyesi, 2021 yılı Nisan ayı 4. Olağan Meclis Toplantısı’nda 2020 yılı faaliyet raporu oy çokluğuyla kabul edildi.

7 Nisan 2021 Saat: 15:15
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 380 kez okunmuştur

Başiskele Belediyesi 2020 Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi
Başiskele Belediyesi 2020 Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi
USTAM KOCAELİ HABER İÇİ REKLAMI

Başiskele Belediyesi 2021 yılı Nisan ayı 4. Olağan Meclis Toplantısı belediye meclis salonunda gerçekleştirildi. Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün yönettiği meclis, yoklama ve bir önceki aya ait karar özetlerinin oylanarak kabul edilmesiyle başladı. Daha sonra Başiskele Belediyesi 2020 Yılı Denetim Raporu’nun bilgi sunumu AK Partili Meclis Üyesi Zülküf Tanta tarafından yapıldı.

Nisan ayı meclisinin 17 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda,  meclis başkan vekilliği, kâtip üyeliği, encümen üyeliği ve görev yapacak komisyonların seçimi de yapıldı.

ENCÜMEN VE KOMİSYON ÜYELERİ SEÇİLDİ

Gizli oy açık tasnif ile yapılan oylamada Meclis 1. Başkanvekilliğine Hasan Numan Tonka, Meclis 2. Başkanvekilliğine Sadullah Keleş; Kâtip Üyeliklere Melih Özkaraaslan, Saim Anlağan, Ali Değirmenci ve Veysel Boğuneğmez; Belediye Encümen Üyeliklerine  Nurettin Hoylan, Şakir Özkaraaslan ve Serhat Beyazıt seçildi. Açık oylamada ise İmar Komisyonuna Sadullah Keleş, Ali Değirmenci, Metin Demir, Adilay Furuncu ve Mustafa Gürsoy; Plan ve Bütçe Komisyonuna Hasan Numan Tonka, Zülküf Tanta, Muzafer Can, Veysel Boyuneğmez ve Zeki Karataş oy birliği ile seçildi.

FAALİYET RAPORU OY ÇOKLUĞUYLA KABUL EDİLDİ

Gündemde yer alan diğer maddelerin görüşülerek karara bağlandığı Nisan ayı meclis toplantısında ayrıca gündemin son maddesinde yer alan 2020 Yılı İdari Faaliyet Raporu görüşüldü ve yapılan oylama sonucunda Başiskele Belediyesi 2020 Yılı Faliyet Raporu oy çokluğuyla kabul edildi.

Başiskele Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısı 4 Mayıs Salı günü saat 15:00’te yapılacak.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑