Ceyyıl Haber iç Reklam 1

Siyaset

CHP’li Koç, Çiftçi’yi yerden yere vurdu

CHP Çayırova meclis üyesi Halis Koç Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisine gelerek milyonlar harcanan Çayırova Kent Park projesinin harabeye dönüşmesini dile getirdi

15 Ekim 2020 Saat: 16:37
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 550 kez okunmuştur

CHP’li Koç, Çiftçi’yi yerden yere vurdu
CHP’li Koç, Çiftçi’yi yerden yere vurdu

CHP Çayırova meclis üyesi Halis Koç Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısına katılarak Çayırova Kent Park Projesine sahip çıkılmamasını ve ilgisiz bırakılmasını Tahir Büyükakın’a sordu. Büyükakını ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’yi sadece açılışına 552 milyon harcanan projeyi harabeye çevirmekle suçladı.

NEDEN SAHİP ÇIKILMIYOR

Koç, “Çayırıova Kent Park’ı Sayın Bünyamin Çiftçi bir dünya para hrcanarak Çayırovaya kazandırdı ama şu anda tinercilerden geçilmiyor. Darp edilmiş harabeye dönmüş ve yakılmış bir haldedir. Milyonlarca para harcanarak yaptılar neden sahip çıkılmıyor? 67 dükkanın da 27 si satılmış. Bu kentparkın açılışında 551 milyon harcayarak ziyafet çektiler şuanda gidin görün bakın kent parktaki süs havuzları tinercilerin saldırısına uğramıştır
Dükkanların da kilitleri sökülmüştür. Soruyorum Kocaeli büyükşehir beledlyesi ile birlikte yapılan bu kentpark neden bu halde böyle mi yatırım yapılıyor? Kentparkın toplam zararı da 40 milyon TL’dir” ifadelerini kullandı.

“YANLIŞ ALGI OLUŞTURUYOR”

Koç’a cevap veren Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “Halis Bey bunu Çayırova meclisinde de gündeme getirdi ve biz detaylı açıklamasını da yapmıştık. Burada da aynı sorunu anlattı. Hem meclisin zamanını alıyor hem belediye ye yanlş algı oluşmasına sebep oluyor. Orada bizim çalışmalarımız kamunun malına sahip çıkma amacıyla devam etmektedir bunu kendisinde de söylemiştik” diye konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑