BRC ESTETİK
KARTEPE PALET

Siyaset

‘Gölcük, hak ettiği değere kavuşacak’

BBP Gölcük İlçe Başkanı Şahin Akpınar, partilerinin çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

20 Haziran 2020 Saat: 15:40
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 4.482 kez okunmuştur

‘Gölcük, hak ettiği değere kavuşacak’
‘Gölcük, hak ettiği değere kavuşacak’

Akpınar, “Gölcük, hak ettiği değere kavuşacaktır” dedi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Gölcük İlçe Başkanı Şahin Akpınar, partilerinin çalışmaları ile yapılan düzenlemeler hakkında bazı açıklamada bulundu. Akpınar, “Sözlerime başlamadan önce vatanımızın bölünmez bütünlüğü için Pençe-Kartal Operasyonları’nda kahramanca çarpışan Mehmetçik’imize selam eder, bedenlerimizin burada, ruhlarımızın onlarla birlikte olduğunu ifade etmek isterim. Aynı şekilde, dünyanın içerisinde bulunduğu korona illetinden bir an önce kurtulmayı diliyor, bu illet yüzünden hayatını kaybetmiş başta Müslümanlar ve yüce Türk milleti olmak üzere tüm insanlara yüce Allah’tan rahmet, hastalara şifa ve tüm insanlığa da sağlık ve sıhhatler dilerim. Gerek havaların ısınması, gerek sıkıntılı sürecin verdiği bıkkınlık hisleriyle normalleşme sürecinin biraz rahatlama ile karıştırıldığını görmek bizleri üzüyor olsa da biz bu milletin kendisi için değil, karşısındaki insanı korumak için maske takması, bunu da bir insanlık görevi olarak görüp yapması gerektiğini hatırlatıyorum. Halkımızın üzerlerine düşen sorumluluğu eksiksiz yapacağından hiç şüphem yok” dedi.

EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Açıklamalarına devam eden Akpınar, “Normalleşme süreciyle birlikte ara verdiğimiz siyasi çalışmalarımızı yeniden başlatmamız neticesinde, belediyemizin bu süreçteki çalışmalarını ele aldığımız zaman hem yasakların ve kısıtlamaların olduğu zamanlarda canla başla çalışmalarını yürüten ekiplerimize teşekkür eder hem de devam eden çalışmalarında kendilerine başarılar dilerim. Bizler göreve geldiğimiz günden beri, bizim ana yolumuz olan D-130 Karayolu üzerindeki görüntümüzü düzeltmemiz gerektiğini defaten vurgulamıştık. Özellikle kısıtlamalı zamanlarda Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer ile konuyu istişare edebilme fırsatına eriştim. Fikirlerimizi paylaşıp ana yolumuzun hak ettiği değere sahip olmadığını, bakımsız ve karanlık kaldığını, buradaki alanların aslında elimizde birer altın olduğunu ve ona göre ağırlık verilip değerlendirilmesi gerektiğini ifade etmiştim” şeklinde konuştu.

‘PROJE İZİN AŞAMASINDA’

Akpınar, açıklamasının sonunda “Çıkardığımız projeyi başkanımıza sunmamız neticesinde şuan projenin gerekli karayolları yönetmeliğine göre izin aşamasında olduğunu bildirir, herhangi bir engele takılmaz ise belediye başkanımızın önderliğinde yürüttüğümüz bu projenin Gölcük’e kazandırılmasına vesile olmanın gururu ile emeği geçen herkese yürekten teşekkürü borç bilirim. Gerekli izinleri aldıktan sonra Başkanımız detayları bildirip kamuoyunu bilgilendirecektir. Er yada geç biz Gölcük ilçesinin yepyeni bir vizyon ve misyonla hak ettiği değere kavuşacağından eminiz.

‘AMACIMIZ HİZMET ETMEK’

Tüm halkımıza da bu konuda müsterih olmalarını, kötü zamanlardan geçiyor olsak da güzel insanlarla hizmet edildiği için birlik ve beraberlik içerisinde müreffeh yarınların bizleri beklediğini ifade etmek isterim. Amacımız, her zaman Gölcük’e hizmet etmek olacak. Büyük Birlik Partisi Gölcük Teşkilatı olarak hiçbir şekilde Gölcük menfaatine olan çalışmalarımızı bekletmeyip yürütmede olan büyüklerimizle zaman kaybetmeden fikirlerimizi paylaşıyoruz. Onların önderliğinde çalışmaların başlaması için canla başla mücadele edip yüklendiğimiz sorumluluğunun hakkını vereceğimizi de ayrıca belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑