Kick Boks'un şampiyonları Kocaeli'de vitrine çıktı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Kick Boks şampiyonası final maçları ve ödül töreni ile sona erdi

‘Spor kenti Kocaeli’ vizyonu kapsamında sporun her türlüsüne ev sahipliği yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, önemli bir organizasyonu daha başarıyla geride bıraktı. Bu kapsamda Türkiye Kick Boks Federasyonu işbirliğiyle Türkiye Kick Boks Şampiyonası düzenleyen Büyükşehir, 78 ilden 4 bin 850 sporcu, 490 antrenör ve 80 hakemi bir hafta boyunca Kocaeli’de ağırlayarak, kente kick boks ziyafeti sundu.

KOCAELİ’DE BAŞARI KÜRSÜSÜNE ÇIKTILAR

Salon sporlarına verdiği önemin meyvelerini alan Büyükşehir, kusursuz bir organizasyona imza atarak başta sporcuların memnuniyetini kazandı. Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler kategorisinde başlayan şampiyona Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda yapılan final maçları ve ardından düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.  Heyecanlı ve bir o kadar da çekişmeli maçların izlendiği şampiyonada kick boksun en iyileri Kocaeli’de başarı kürsüsüne çıktı

MİLLİ TAKIM KADROSU OLUŞTURULDU

Kocaeli’de gerçekleştirilen kick boks şampiyonası şehre ayrı bir renk katarken, bu önemli şampiyonada dereceye giren sporcular kendi kategorilerinde ve kilolarında milli takım kadrosunu oluşturdu. Nefes kesen final maçlarının ardından dereceye giren sporcular, düzenlenen ödül töreninde madalyalarına kavuşarak büyük bir mutluluk yaşadı.

ŞAMPİYONADA DERECEYE GİREN SPORCULAR VE KATEGORİLERİ ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU;

28 KİLO MİNİK ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

DADVAN SINO

ŞANLIURFA

3

MUHAMMED FURKAN DEMİR

VAN

1

BARAN TEKİN

AYDIN

3

DURSUN ÇAYİR

BURSA

2

YAĞIZ AYDOĞDU

SAMSUN

 

3

YUSUF ALAN

BURSA

42 KİLO YILDIZ ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

AYBERK ÖZTÜRK

ANKARA

 

1

ABDULLAH SARI

ANKARA

32 KİLO MİNİK ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

SADİR YÖNAY

İSTANBUL

3

BARAN YAVUZ

SAMSUN

1

MUHAMMED HAMZA ELİBOL

OSMANİYE

3

ÖMER FARUK AYDIN

KOCAELİ

2

ERDEM ŞENER

İSTANBUL

 

3

ALİ YAHYA KOÇAK HANİFİ

ANKARA

42 KİLO YILDIZ ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

HALİL TAŞDEMİR

ANKARA

 

1

ARDA SECCAN

BARTIN

32 KİLO YILDIZ ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

MUHAMMED MUSTAFA ŞENLİK

BURSA

3

TURAN KILINÇ

OSMANİYE

1

MUHAMMED ALİ SALMAN

AĞRI

3

YUSUF MURAT BURAK

ANKARA

2

KAAN UTKU MADRA

SAKARYA

 

3

HASAN HÜSEYİN BAĞCI

KONYA

47 KİLO MİNİK ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

MUHARREM YASİN BARAN

VAN

 

1

OĞUZ MİRAÇ CAN

DİYARBAKIR

32 KİLO YILDIZ ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

ALPEREN SIRRI ZENGİN

KIRIKKALE

3

BERKAY ÖZKAN

KOCAELİ

1

KADİR PEKİN

BURSA

3

ENES SADIK

BURSA

2

MUHARREM MUSAB ATEŞ

MALATYA

 

3

NUMAN İHSAN AYDIN

OSMANİYE

47 KİLO ÜSTÜ MİNİK ERKEK POINT FIGHTING

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

 

37 KİLO MİNİK ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

İSHAK EFE AYDIN

ŞANLIURFA

2

ÇINAR TURFAN

ANKARA

1

EMİR YILMAZ

BURSA

3

RÜZGAR TAHA KORKAMAN

İSTANBUL

2

EMRE AKGÜN

ERZURUM

3

KADİR TUĞRA VELİOĞLU

OSMANİYE

3

MEHMET ALP TEKEREK

OSMANİYE

 

3

İRFAN SAMED PIRNAL

OSMANİYE

47 KİLO YILDIZ ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

37 KİLO YILDIZ ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

BERAT ÖNAL

ERZURUM

2

EFE EMEÇ

İSTANBUL

1

BİLAL ALP

KONYA

3

TUĞRA ŞAHİN

TEKİRDAĞ

2

MURATCAN TİBRE

ANKARA

3

COŞKUN BUĞRA GÜNEY

ESKİŞEHİR

3

BEDİRHAN YILDIZ

İZMİR

 

3

ORKUNAHMET MEMISOGLU

RİZE

47 KİLO YILDIZ ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

37 KİLO YILDIZ ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

SAMET GARİP ÖZKOL

İSTANBUL

2

EMİN KAYA

DİYARBAKIR

1

AHMET EREN İLİK

BURSA

3

HİKMET ŞENGÜR

ELAZIĞ

2

EMİRHAN DAŞTAN

İSTANBUL

3

KEREM TOPAL

İSTANBUL

3

HALİT HİKMET ÇAKICI

KOCAELİ

 

3

İSRAFİL YILMAZ

ŞANLIURFA

51 KİLO ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

42 KİLO MİNİK ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

BEDİRHAN ERSAYAR

VAN

2

YUSUF YAMAN

ELAZIĞ

1

BUĞRAHAN SARI

OSMANİYE

3

ENES IŞIK

MALATYA

3

BARIŞ GÜZEL

AYDIN

1

MUZAFFER KARABULUT

KONYA

 

2

MEHMET CAN ELBİSTANLI

HATAY

51 KİLO ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

ONURKAN YILMAZER

SAKARYA

3

YUNUS SİMEKLİ

KONYA

1

FAYSAL SILIV

ANKARA

 

2

KADİR AKYÜZ

DİYARBAKIR

54 KİLO ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

MUSA GÜLMEZ

İSTANBUL

 

1

HASAN ZİLAN

DİYARBAKIR

51 KİLO ERKEK LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

AŞKIN CAN MORKOÇ

İZMİR

 

1

SALİH SAMET ORUÇ

İSTANBUL

54 KİLO ERKEK LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

KEMAL ÖNEMLİ

ANKARA

3

FURKAN TURAN

DİYARBAKIR

1

BİLAL DURAL

BURSA

 

2

YUNUS EMRE KILIÇ

İZMİR

51 KİLO GENÇ ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

ALPEREN ÖNEM

MERSİN

3

CEMİL KARAHAN

KOCAELİ

1

MERT İNAN

ANKARA

 

2

YAKUB ALPEREN KAYSİ

ANKARA

54 KİLO GENÇ ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

FURKAN ÖZDEMİR

İSTANBUL

3

FEHER VURAL

KOCAELİ

1

OKAN BUĞRA KARAMAN

İSTANBUL

 

2

EMRE GÖKGÖZ

ANKARA

51 KİLO GENÇ ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

EMRE SAYILI

SAKARYA

3

BARIŞ SÖZLÜ

ELAZIĞ

1

İSRAFİL GÜNGÖR

ANKARA

 

2

BATUHAN GÜLTEZE

İSTANBUL

54 KİLO GENÇ ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

MUHAMMED EMİN SARIOĞLU

ÇORUM

3

ONUR TURHAN

AFYONKARAHİSAR

1

HAKTAN ÇETİNTAŞ

İSTANBUL

 

2

MEHMET TEKER

ADANA

51 KİLO GENÇ ERKEK LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

3

MUHAMMET YASİR KAÇAN

DENİZLİ

3

SOYKAN AYTAN

DÜZCE

1

MUHAMMET TAŞKIN

MERSİN

 

2

UMUT AHMET ÖZDEMİR

ADANA

54 KİLO GENÇ ERKEK LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

3

HAMZA EREN GÖKSU

KASTAMONU

3

METEHAN KILIÇ

ANKARA

1

SEYİT ALİ ARICI

BİTLİS

 

2

YUSUF EREN ERHAL

KARABÜK

52 KİLO YILDIZ ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

MUSTAFA CERRAH

BURSA

3

BERAT KAYA

DÜZCE

1

FURKAN AKGÜN

ERZURUM

 

2

ÖMER FARUK GACIR

ERZURUM

57 KİLO ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

ENES BAYRAM

TEKİRDAĞ

3

FURKAN POLAT

TOKAT

1

EMRE KARACA

İSTANBUL

 

2

FATİH KOÇYİĞİT

KONYA

52 KİLO YILDIZ ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

CEBRAİL ÇETİNKAYA

MALATYA

3

MENAN ŞIHANLIOĞLU

İSTANBUL

1

TURHAN AYHAN AYDENİZ

İSTANBUL

 

2

AKİF TAŞBAŞI

İSTANBUL

57 KİLO ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

HALİL İBRAHİM ESMERAY

VAN

3

SAMET CEYLAN

BURSA

1

MUHAMMED MİRAN BAYRAM

ANKARA

 

2

ABDÜSSAMET UĞURLU

ÇORUM

54 KİLO ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

MEHMET HARUN PEKGÖZ

ANKARA

3

RAMAZAN ŞİMŞEK

ANKARA

 

 

Derece

57 KİLO GENÇ ERKEK KICK LIGHT

Adı Soyadı

 

Bölge

 

Derece

57 KİLO ERKEK KICK LIGHT

Adı Soyadı

 

Bölge

1

EKİN PADAK

İSTANBUL

1

FERHAT SEVEN

ERZURUM

2

AHMET TATLI

BOLU

2

EMRE ŞAHİN

ERZURUM

3

ALİ EKREM AYDIN

ANKARA

3

MEHMET HANNAN SOFUOĞULLARI

İSTANBUL

3

YİĞİTCAN SAMASTI

SAKARYA

3

AYDIN DEMİR

GAZİANTEP

 

 

57 KİLO GENÇ ERKEK LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

57 KİLO ERKEK LIGHT CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

YUSUF HÜSEYİN CAN KONUK

ADANA

1

KORAY ERTAŞ

İSTANBUL

2

MEHMETHAN PEHLİVANOĞLU

ANTALYA

2

ZAFER ŞİMŞEK

İSTANBUL

3

YUSUF ERSOY

ANTALYA

3

KAYRA ERTAŞ

İSTANBUL

3

MUHAMMED NUH YİĞİT

SİVAS

3

MUSTAFA TÜRK

ANKARA

 

 

57 KİLO GENÇ ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

57 KİLO ERKEK LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

MEHMET ALİ MURAT

OSMANİYE

1

MUHAMMED SAİT ÖNCÜL

BURSA

2

TALHA KESİCİ

İSTANBUL

2

MESUT YILDIRIM

GAZİANTEP

3

DOĞUHAN ŞENGÜL

ANKARA

3

MUHAMMET ORHAN AKTAŞ

GÜMÜŞHANE

3

ŞAHABETTİN AKSU

KAYSERİ

3

METİNER SİVACİ

ADANA

 

 

57 KİLO YILDIZ ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

57 KİLO ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

CİVAN AKDAĞ

BURSA

1

MUSA SEVİL

ANKARA

2

BERAT GENÇ

SAKARYA

2

ARDA PEKESEN

ANKARA

3

BEDİRHAN ÇINAR

ANKARA

3

SERCAN CELİL YAŞAR

İZMİR

3

MUHAMMET ALİ ÇAYIR

ANTALYA

3

FURKAN SAK

ANKARA

 

 

57 KİLO YILDIZ ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

57 KİLO GENÇ ERKEK ERKEK LIGHTCONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

1

MERT CAN SAHİP

ANKARA

1

SALİH KOÇSOY

YOZGAT

2

ALPER ÇAM

KONYA

2

MUSTAFA TEKİN

SAKARYA

3

HÜSEYİN YAŞAR BİLİR

KONYA

3

BATUHAN KINIK

BİLECİK

3

YİĞİT BERKE YILDIRM

İSTANBUL

3

MUHAMMED TALHA KILIÇ

SİVAS

 

 

60 KİLO ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

57 KİLO GENÇ ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

MAHMUT JİYAN KAYA

ELAZIĞ

1

BERAAT AKPINAR

İSTANBUL

2

DOĞAN DEMİRCAN

ELAZIĞ

2

AHMET ALYAKUT

İSTANBUL

3

SEYİT BATTAL AY

ANKARA

3

MEHMET FATİH DEMİR

İSTANBUL

3

FURKAN ALİ PEKER

KOCAELİ

3

AHMET EFE YILDIRIM

MANİSA

 

 

60 KİLO ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

57 KİLO GENÇ ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

FERHAT DURDU

İSTANBUL

1

MUHAMMMED YALÇIN

ANKARA

2

KEMAL KAAN KUŞ

ADANA

2

BEDİRHAN KARALİ

TRABZON

3

HAYRİ ZEYBEK

DİYARBAKIR

3

SAMİ KOÇ

MERSİN

3

ALİ KOYUNCU

İZMİR

3

FERİZAN GOCUK

GAZİANTEP

 

 

60 KİLO ERKEK LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

1

ALİ ATABERK GÜRBÜZCAN

MERSİN

3

ERTUĞRUL GÖKDENİZ

GAZİANTEP

2

MAHMUT ESAT İSAOĞULLARI

İSTANBUL

3

YAŞAR EFE AKÇAY

ORDU

3

MUSTAFA ŞEN

ÇORUM

 

3

OSMAN BATTAL

BURSA

63 KİLO GENÇ ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

60 KİLO GENÇ ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

METEHAN BÜYÜKÖZ

ESKİŞEHİR

2

TAHSİN ERTÜRK

ESKİŞEHİR

1

ÇETİN KARAPINAR

KONYA

3

TARIK TALHA DURUR

İSTANBUL

2

YUSUF KARAKURT

İSTANBUL

3

MİKAİL ÖZKİRAZ

ANKARA

3

MUHAMMET BUĞRA YAKICI

İSTANBUL

 

3

ALKAY AKKAYA

KOCAELİ

63 KİLO GENÇ ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

60 KİLO GENÇ ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

MEHMET GÜNGÖRDÜ

OSMANİYE

2

YUSUF AKYÜZ

GİRESUN

1

YUSUF POLAT

İSTANBUL

3

BÜLENT EFE ÇELİK

SAMSUN

2

DURALİ KAĞAN DEMİR

ANTALYA

3

MUHAMMED RAŞİT ÖZCAN

BURSA

3

GÖKAN DENİZ

TEKİRDAĞ

 

3

ÇAĞLAR GELEŞ

BURSA

63 KİLO YILDIZ ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

60 KİLO GENÇ ERKEK LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

1

EMİRCAN ABDULLAH BESEREK

KONYA

2

ARDA CAN DURMUŞ

DÜZCE

1

RESUL ARAS

TEKİRDAĞ

3

BERAT BAYSAY

İSTANBUL

2

MUSTAFA SONER KILINÇ

ANKARA

3

EMİR BİRİNCİ

RİZE

3

AYHAN TERZİ

İSTANBUL

 

3

BERKAN ERSOY

ERZİNCAN

63 KİLO YILDIZ ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

63 KİLO ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

AHMET KAAN KARAMAN

GİRESUN

2

MEHMET ALP TİGİN AYKAÇ

ANKARA

1

CEBRAİL GENÇOĞLU

ERZURUM

3

YEKTA BORA KAYMAZ

BOLU

2

MUHAMMED SIDDIK GACIR

ERZURUM

3

YAĞIZ ÇAĞAN KÜÇÜK

OSMANİYE

3

SERVET GÜNGÖR

KOCAELİ

 

3

YUSUF İMRE

İSTANBUL

63,5 KİLO ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

63 KİLO ERKEK LIGHT CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

FERHAT YENİÇERİOĞLU

ANKARA

2

NEŞET ÖLÇEN

ANKARA

1

NURETTİN DİLER

İSTANBUL

3

SERDAR RIDVAN YAŞAR

BURSA

2

ŞABAN DİRİK

İSTANBUL

3

TAMER AYBARS TAŞKIN

MALATYA

3

MERTCAN ÇELİK

ISPARTA

 

3

FEDAİ LAÇİN

KIRIKKALE

63,5 KİLO ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

63 KİLO ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

MEHMET YALÇIN

BİTLİS

2

TUNAHAN ATAR

İSTANBUL

1

FERİT ÖZDEMİR

ANKARA

3

METEHAN ÖZHAN

SAKARYA

2

OSMAN BERKAN KAZEL

ANKARA

3

OĞULHAN RASİM ASLAN

TRABZON

3

BAHA KAZAN

ANKARA

 

3

ATAMER DERME

MALATYA

63,5 KİLO ERKEK LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

63 KİLO GENÇ ERKEK ERKEK LIGHTCONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

1

MUSA TAN

TUNCELİ

2

MUHAMMET SERTKAYA

BURSA

1

FATİH ŞEN

KONYA

3

BERKAY CİHAN

İSTANBUL

2

MEHMET ADA TURUSKAN

ADANA

3

MEHMET ZEKİ KAYA

ANKARA

 

 

Derece

67 KİLO GENÇ ERKEK K1 RULES

Adı Soyadı

 

Bölge

 

Derece

63,5 KİLO GENÇ ERKEK K1 RULES

Adı Soyadı

 

Bölge

1

YAKUP AKGÜL

ADANA

1

MUHAMMED ALİ ÇAKIR

İSTANBUL

2

MEHMET ARSLAN VATAN

İZMİR

2

DOĞUKAN ÖZDEN

KOCAELİ

3

BURAK TAHA YAMALI

İSTANBUL

3

EREN YARAMIŞ

ANKARA

3

MUHARREM KART

DENİZLİ

3

ÖNDER OZAN GÜZEL

EDİRNE

 

 

67 KİLO GENÇ ERKEK LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

63,5 KİLO GENÇ ERKEK LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

1

ZİYA FURKAN GÜNDÜZ

İSTANBUL

1

FURKAN ARDA

TEKİRDAĞ

2

ONUR BAL

İSTANBUL

2

ENES KOYUNCU

RİZE

3

MEHMET SEZEN

MERSİN

3

EFE BAŞ

İSTANBUL

3

UĞUR VARDAR

BURSA

3

ZÜLFÜKAR ALDIÇ

HATAY

 

 

69 KİLO ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

63.5 KİLO GENÇ ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

MÜCAHİT MİLLİ

İSTANBUL

1

KORAY SARI

BURSA

2

YUSUF OFLU

RİZE

2

YUNUS EMRE DENİZ

KOCAELİ

3

MERT KAAN EKİCİ

ANKARA

3

FATİH AYGÜN

ANKARA

3

DAVUT ALP ARTAR

ANKARA

3

YUSUF KARATAŞ

GAZİANTEP

 

 

69 KİLO ERKEK LIGHT CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

67 KİLO ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

SALİH ÜNALAN

ANKARA

1

MUHAMMED SÜLEYMAN GÜLLE

ANKARA

2

ZİHNİ SÖNMEZ

İSTANBUL

2

TANJU KARADAĞ

ANKARA

3

BERKANT AŞICI

ANKARA

3

YUNUS ERÇİN

SAMSUN

3

SEYDA EMİRHAN DOĞUNÇ

ADIYAMAN

3

YASİN DONAT

SAKARYA

 

 

69 KİLO ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

67 KİLO ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

MEHMET FURKAN KARAKUŞ

MALATYA

1

KUBİLAY TARHAN

VAN

2

BURAK GÜNEŞ

KOCAELİ

2

ŞUAYB ACAR

İZMİR

3

MUHAMMED SİNAN KAYA

DİYARBAKIR

3

ZAFER ŞAYIK

BURSA

3

DARCAN ŞAN

VAN

3

SEYİTHAN BAŞAR

ŞANLIURFA

 

 

69 KİLO GENÇ ERKEK ERKEK LIGHTCONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

67 KİLO ERKEK LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

ENES DUMAN

ÇORUM

1

EMRE KORKMAZ

İSTANBUL

2

AHMET FURKAN ÖZDEMİR

MALATYA

2

MUHAMMED KARAYILAN

BİTLİS

3

HUZEYFE CAN TUNCER

İSTANBUL

3

HAKAN KARAGÖZ

ANKARA

3

İHSAN BATUHAN KALI

ANKARA

3

İSA DURGUN

OSMANİYE

 

 

69 KİLO GENÇ ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

67 KİLO GENÇ ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

YUNUS EMRE DELİGEZER

ANKARA

1

SEFA SÖNMEZ

İSTANBUL

2

MUHAMMET EMİN ALKAN

ERZURUM

2

SERKAN KAYA

İZMİR

3

MUHAMMED ENES YANMAZ

ERZURUM

3

ENES AKÇAY

İSTANBUL

3

EMİRHAN ALTUN

DÜZCE

3

TUĞRABERAT SARIBOĞ

ELAZIĞ

 

 

69 KİLO GENÇ ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

1

ÇAĞRI ARMUT

KAYSERİ

3

MURATHAN DİRLİK

TEKİRDAĞ

2

BARAN KARAKOÇ

İSTANBUL

3

YUSUF AKBAŞ

VAN

3

HAZAR TİKİCİERİ

İSTANBUL

 

3

MUHAMMET MİHTAT YASUL

BOLU

71 KİLO GENÇ ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

69 KİLO ÜSTÜ YILDIZ ERKEK POINT FIGHTING

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

1

SELÇUK TAHA ÜNAL

İSTANBUL

2

BATUHAN AYDEMİR

İSTANBUL

1

TOLGA TUNA KARA

BARTIN

3

TALHA MEMİŞ

İSTANBUL

2

ÖMER YAĞIZ BAŞ

ANKARA

3

YUSUF AKSU

İSTANBUL

3

EGE TUĞRA BODUR

BURSA

 

3

HİKMET EFE ÜNLÜ

İZMİR

71 KİLO GENÇ ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

69 KİLO YILDIZ ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

MUHAMMED BERİTAN CALAYIR

BURSA

2

CUMALİ SİZGEN

ADANA

1

EMİRCAN COŞGUN

ESKİŞEHİR

3

ENES BERKE ASIL

ANKARA

2

EMRE AYDEMİR

KOCAELİ

3

MUHAMMET KURU

BURSA

3

MUHAMMET GÖKTÜRK KARA

HATAY

 

3

BURAK YALÇIN

BURSA

71 KİLO GENÇ ERKEK LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

 

69 KİLO YILDIZ ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

MUHAMMED SÜLEYMANOĞLU

İSTANBUL

2

HASAN ARSLAN

ADANA

1

MUHAMMED TURHAN

OSMANİYE

3

GÖRKEM ŞAHİN

SAKARYA

2

EMİR ALİ ERDEN

BURSA

3

KADİR KARAPINAR

BATMAN

3

KEREM SEVİNÇTEKİN

MALATYA

 

3

İBRAHİM SAİD KAZEL

ANKARA

74 KİLO ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

69 ÜSTÜ KİLO YILDIZ ERKEK KICK LIGHT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

1

KADİR EMRE AYDOĞAN

ANKARA

2

CANER ŞEKER

ANKARA

1

EMİRHAN REİSOĞLU

İSTANBUL

3

UMUTCAN GÜNDOĞAN

TEKİRDAĞ

2

SONER DİLMAÇ

VAN

3

MUHAMMET CAN KURT

DENİZLİ

3

DOĞUKAN ALTUNDAL

SAMSUN

 

3

MUHAMMET UMUT GÖÇEN

SAKARYA

74 KİLO ERKEK LIGHT CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

71 KİLO ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

ERAY KONCA

ANKARA

2

FURKAN ÇİÇEK

ANKARA

1

ÖMER FARUK GENÇKAN

KONYA

3

YAŞAR SALİH SARIBAŞ

DÜZCE

2

MUSTAFA AÇICİ

ANKARA

3

OSMAN AĞCA

İSTANBUL

3

TARKAN KABUKCI

ANKARA

 

3

ABDULBAKİ GENÇ

İSTANBUL

74 KİLO ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

71 KİLO ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

HAKAN KARAKUŞ

MALATYA

2

ERGANİ ÇAYAN

ORDU

1

YILDIRIM OĞUZ

ŞANLIURFA

3

ABDULLAH GÖKÇE

MUĞLA

2

FATİH CAN GÜNCÜ

KAYSERİ

3

LOKMAN GÜMÜŞ

YOZGAT

3

ALPARSLAN BALAK

İSTANBUL

 

3

BURAK EYMÜR

ANKARA

74 KİLO GENÇ ERKEK ERKEK LIGHTCONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

 

71 KİLO ERKEK LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

KADİRHAN ÖZ

BALIKESİR

2

İSHAKCAN KUTLUCA

BURSA

1

AYDIN ASLAN

BURSA

3

ABDULLAH DUMAN

ANKARA

2

EMİRHAN ÇOBAN

BURSA

3

ALİ İHSAN HARMAN

AYDIN

 

75 KİLO GENÇ ERKEK LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

74 KİLO GENÇ ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

EGEMEN SAMET PEHLİVAN

İSTANBUL

1

MUSTAFA KAAN ZARARSIZ

YOZGAT

2

BATUHAN KARATAŞ

İSTANBUL

2

YAŞAR AYBERK TOĞULGA

ANKARA

3

HARUN CESUR

HATAY

3

KAĞAN ÇIRAGÖZ

DENİZLİ

3

MUHAMMETEMİN SÖYÜK

İZMİR

3

BUĞRA AVCI

KONYA

 

 

79 KİLO ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

74 KİLO GENÇ ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

KAAN TOK

İSTANBUL

1

CANER CÖDEL

İSTANBUL

2

SERHAT KARADAĞ

ADIYAMAN

2

RAŞİT YUSUF ÖREN

ÇANKIRI

3

MUHAMMET EMİR UYSAL

SAKARYA

3

MEHMET ALİ ŞAHİN

GAZİANTEP

3

NİYAZİ ATALAY

ANKARA

3

ALPEREN ARSLAN

BOLU

 

 

79 KİLO ERKEK LIGHT CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

75 KİLO ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

RECEP MEN

ANKARA

1

EMRE YILDIRIM

ANKARA

2

MUHAMMED YILMAZ

GİRESUN

2

ALİ ZAFER GÜNDÜZ

İSTANBUL

 

3

MUSTAFA MERT

KONYA

79 KİLO ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

ENES GEZER

BURSA

 

1

HÜSEYİN SEMERCİ

ALMANYA

75 KİLO ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

BİLAL YILMAZ

ANKARA

3

ÖMER ŞADUMAN AKPINAR

KIRIKKALE

1

ALİ GÖKTÜRK BENLİ

ADANA

3

MURAT ULAŞ

MALATYA

2

BERKANT SİLGU

İSTANBUL

 

3

YAŞAR DAMAR

MUĞLA

79 KİLO GENÇ ERKEK ERKEK LIGHTCONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

3

YUSUFCAN DEMİR

ANTALYA

 

1

MEHMETHAN KAYA

GAZİANTEP

75 KİLO ERKEK LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

OSMAN GÜLER

DİYARBAKIR

3

NABİ TÜRKOĞLU

MALATYA

1

ÜNAL ALKAYIŞ

MERSİN

3

ABDULLAH EMİRHAN AKÇA

SAKARYA

2

SÜLEYMAN DURSUN DONBALOĞLU

OSMANİYE

 

3

MURAT BABACAN

ANKARA

79 KİLO GENÇ ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

FATİH AKIN

İSTANBUL

 

1

FARUK AYDIN

İSTANBUL

75 KİLO GENÇ ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

TUĞRUL ILICAN

ANKARA

3

TAHİR EFEKAN GÜDER

ANKARA

1

ÖZHAN YIKILMAZ

TUNCELİ

3

ABDULSAMET AYDEMİR

MALATYA

2

HÜSEYİN CAN OKUR

TRABZON

 

3

AYBERK KAĞAN GÜRIŞIK

İZMİR

79 KİLO GENÇ ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

YAĞIZ AKGÜL

ORDU

 

1

MEHMET AKİF İPEK

KIRIKKALE

75 KİLO GENÇ ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

BORA TOK

BURSA

3

ALİ DANA

AFYONKARAHİSAR

1

ABDULLAH TARIK AK

KONYA

3

UMUT AYDIN

ANKARA

2

SADIK ENES YAVUZ

İSTANBUL

 

3

ZÜLFİKAR DİYAR MERİÇ

TUNCELİ

81 KİLO ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

KAAN KARABULAK

HATAY

 

1

YASİN ATAĞ

ANKARA

 

2

TUNCAY KARADAĞ

MALATYA

3

TUNCAY ŞENYÜREK

ANKARA

84 KİLO ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

MAHSUM TEKER

ANKARA

 

1

CEVAT KIR

ANKARA

81 KİLO ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

BURAK AYTEN

KIRIKKALE

3

OZAN OSMAN DUMAN

ANKARA

1

İSA GÖÇMEN

BALIKESİR

3

MERT ÖZYAŞAR

ANKARA

2

UMUT CİNGÖZ

KOCAELİ

 

3

EYÜPCAN DEMİRTAŞ

İSTANBUL

84 KİLO GENÇ ERKEK ERKEK LIGHTCONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

 

81 KİLO ERKEK LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

TARIK EFE GÜLMEZ

KONYA

2

FURKAN DEREBOĞAZ

HATAY

1

FATİH ERMAN

SAKARYA

3

MUHAMMED TÖRÜNOK

DİYARBAKIR

2

EREN GÖKMEN

MANİSA

3

FİKRET GÖKTAŞ

NİĞDE

3

YUSUF İKBAL KATI

AKSARAY

 

3

AHMET KAPLAN

ANKARA

84 KİLO GENÇ ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

81 KİLO GENÇ ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

AHMET BURAK CANBELDEK

DENİZLİ

2

MEVLÜT CAN GÜNGÖR

ORDU

1

MAHMUT SOYSÜLLÜ

İZMİR

3

GÖKDENİZ ODABAŞ

ORDU

2

EBUBEKİR YILDIZ

KONYA

3

SABRİ YILDIZ

GAZİANTEP

3

VEDAT KÖYLÜ

ANKARA

 

3

MÜCAHİT ÇELEBİ

ANKARA

84 KİLO GENÇ ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

81 KİLO GENÇ ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

MİKAİL ÇEVİK

OSMANİYE

2

CENGİZ ARDA BALIKÇIOĞLU

İZMİR

1

BURAK KALENDER

HATAY

 

2

SEYHUN TONYALI

ANKARA

86 KİLO ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

EMİRHAN RECEP

ANTALYA

3

MUSTAFA KEMAL ÖNKOL

GAZİANTEP

1

EMRAH YAŞAR

ŞANLIURFA

 

2

MÜCAHİT SEZER

BURSA

81 KİLO GENÇ ERKEK LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

3

MUAMMER DEMİRCİ

İSTANBUL

 

1

ARDA BAŞ

ANTALYA

86 KİLO ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

ORHAN BERAT GÜNGÖR

ORDU

3

OSAMAN TALHA GENÇ

TEKİRDAĞ

1

BERK DÜZENLİ

ANKARA

3

RECEP TALHA ÇİÇEKÇİ

KONYA

2

MAHMUT BUĞRA DİKKAYA

BURSA

 

3

MAHİR YAŞAR

ANKARA

84 KİLO ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

TUNCAY TAŞTAN

ANKARA

 

1

MİRAÇ GENCEBAY

RİZE

86 KİLO ERKEK LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

YUSUF AYAN

İSTANBUL

3

YAKUP ATAŞ

MALATYA

1

HASAN DEMİR

ANTALYA

3

MEHMET ALİ CANDEMİR

BARTIN

2

FERHAT ARSLAN

BURSA

 

3

YAKUP ÇAKIR

BURSA

84 KİLO ERKEK LIGHT CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

FATİH ŞELİMAN

İSTANBUL

 

1

KEREM ÖZ

ANKARA

86 KİLO GENÇ ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

HASAN IŞIK

ANKARA

3

BİLAL BARTAN

DÜZCE

1

HASAN EFE DURGUT

İSTANBUL

3

SERCAN AKDENİZ

SİVAS

2

MERT DURĞUT

İZMİR

 

 

86 KİLO GENÇ ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

91 KİLO ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

ULAŞ CAN YENİLMEZ

HATAY

2

ŞİRZAT ÇARDAK

DİYARBAKIR

1

METİN YÜRÜK

ANKARA

3

EMRE CAN KULUMAN

ADANA

2

ORHAN YILMAZ

ELAZIĞ

 

3

HAYDAR KORHAN KILDAŞ

TOKAT

86 KİLO GENÇ ERKEK LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

3

İBRAHİM KAYGISIZ

ANKARA

 

1

ASRINFIRAT YAMAN

KASTAMONU

91 KİLO ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

MUSA CAN BATAK

KOCAELİ

3

BÜNYAMİN KULAK

İSTANBUL

1

İDRİS ŞİMŞEK

İZMİR

3

EMİN ÖZER

İZMİR

2

HASAN ENGİN

ANKARA

 

3

NURİ BAŞKARA

İSTANBUL

89 KİLO ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

TOLUNAY ÖRMECİ

İSTANBUL

 

1

EMİRHAN ÇAKIROĞLU

GÜMÜŞHANE

91 KİLO ERKEK LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

FATİH İLHAN

ANKARA

3

MAHMUTCAN ÖZKALE

ADANA

1

CEMİL YILDIRIM

İSTANBUL

3

MURAT ERDEM

DİYARBAKIR

2

RECEP KAÇMAZ

VAN

 

3

HAZAR DAĞLI

ELAZIĞ

89 KİLO ERKEK LIGHT CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

AKIN KORKUT

İSTANBUL

 

1

MEHMET MISTIK

ANKARA

91 KİLO GENÇ ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

ÇAYAN YEGEN

DİYARBAKIR

3

BİLGİN EROL

DİYARBAKIR

1

YİĞİT HALİL YILMAZ

İSTANBUL

3

AHMET ENFAL METİN

MALATYA

2

MUHAMMET CAN BAŞIBÜYÜK

İZMİR

 

 

89 KİLO ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

91 KİLO GENÇ ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

BURHAN KARIK

ANKARA

1

BARAN TUNCER

ANTALYA

2

MERT ŞAHBAZ

ANKARA

2

ENES GÜNAY

HATAY

3

TALHA KARADAĞ

MALATYA

3

TALHA DUMAN

MANİSA

3

ENES SANDAL

ANKARA

 

 

91 KİLO GENÇ ERKEK LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

89 KİLO GENÇ ERKEK ERKEK LIGHTCONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

1

FERİT KARADAĞLI

BURSA

1

EBUBEKİR AVCI

YOZGAT

2

FURKAN ALICI

SİVAS

 

 

89 KİLO GENÇ ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

91 KİLO ÜSTÜ ERKEK FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

SAMED AĞDEVE

İZMİR

1

ERKAN KOÇ

GİRESUN

2

GÖKTUĞ AKIN

İSTANBUL

2

OSMAN SON

İSTANBUL

3

İBRAHİM BERKE ŞAHİN

ANKARA

3

TANER SÖNMEZ

MUĞLA

3

AHMET ASLAN

NİĞDE

3

YUSUF AÇIK

ANKARA

 

 

89 KİLO GENÇ ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

91 KİLO ÜSTÜ GENÇ ERKEK FULL CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

1

SALİM CAN DEMİR

ÇORUM

1

KADİR DANACIOĞLU

KAYSERİ

2

MELİK YAĞIZ KAYA

ANKARA

2

ÖMER FARUK ŞAHİN

ANKARA

3

İBRAHİM BÖREKÇİ

ANKARA

3

ORHAN BULĞAK

ELAZIĞ

3

EGE ZERİN

ÇORUM

 

91 KİLO ÜSTÜ GENÇ ERKEK LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

 

94 KİLO GENÇ ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

EMRE GÜNEY

GİRESUN

2

ARDA KELEŞOĞLU

SAKARYA

1

ALİ SARI

MUĞLA

3

ALPASLAN HAMZA KIVIK

ELAZIĞ

2

DEVRAN UZUN

SAMSUN

3

YUSUF AKSU

DENİZLİ

3

FATİH KAYA

İZMİR

 

3

ADA YILMAZ

MUĞLA

91 ÜSTÜ KİLO ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

94 KİLO GENÇ ERKEK POINT FIGHTING

DereceAdı Soyadı                                                                                     Bölge

1

İBRAHİM TÜRKOĞLU

ANKARA

2

SONER BIYIK

ANKARA

1

MUHAMMET EMİN UÇAN

İSTANBUL

3

CAN ÖZBATUR

İSTANBUL

2

MEHMET EREN ASLAN

ÇANKIRI

 

3

ALP BURAK SERHATLI

BURSA

91 ÜSTÜ KİLO ERKEK LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

3

CİHAN AKSUN

KIRIKKALE

 

1

KADİR YILDIRIM

İSTANBUL

94 KİLO ÜSTÜ ERKEK KICK LIGHT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

2

ENES BİLBEN

GAZİANTEP

3

BERKE AYDIN

TEKİRDAĞ

1

YUSUF ERCENK AŞAR

ANKARA

3

EMİRCAN GÜNGÖR

ANTALYA

2

ABDULLAH CEM AKIN

ANKARA

 

3

TALHA EMİR BULDU

SİVAS

91 ÜSTÜ KİLO GENÇ ERKEK K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

YUSUF DAĞ

DENİZLİ

 

1

ŞEVKET ARSLAN

İSTANBUL

94 KİLO ÜSTÜ ERKEK LIGHT CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                                                     Bölge

2

ALPEREN UZUN

RİZE

3

EMİR HÜSEYİN KALKAN

DİYARBAKIR

1

MERT ŞEN

BURSA

3

ARDA AKPINAR

HATAY

2

EMİRHAN ŞEN

ANKARA

 

3

BURAK GÖREN

GAZİANTEP

94 KİLO ERKEK KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

NEZMİ ÖZGÜN KALELİ

İSTANBUL

 

1

YUNUS KANCA

SAMSUN

94 KİLO ÜSTÜ ERKEK POINT FIGHTING

DereceAdı Soyadı                                                                                     Bölge

2

KERİMCAN GÜZEL

İSTANBUL

3

MUHAMMET EROĞLU

ANKARA

1

İBRAHİM AKAY

ANKARA

3

SELMAN YÜCEL

ANKARA

2

MERTKAN DURSUN

İSTANBUL

 

3

SEYMEN NURİ ERTUĞ

SİVAS

94 KİLO ERKEK LIGHT CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

ÖZGÜN ÇAĞDAŞ ERAY

MALATYA

 

1

HASAN MERT KIZIL

ANTALYA

94 KİLO ÜSTÜ GENÇ ERKEK KICK LIGHT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

2

SERVET CİN

İSTANBUL

3

HARUN CİNKARA

OSMANİYE

1

ATANUR YAYLA

SAMSUN

3

MURAT ŞİRİN

ANKARA

2

MEHMET SALİH DEMİR

KOCAELİ

 

3

ZEKERİYA BÜLBÜL

İSTANBUL

94 KİLO ERKEK POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

MERT YASİN DOĞAN

ANKARA

 

1

ALTAR SEZER ŞAHİN

KAYSERİ

94 KİLO ÜSTÜ GENÇ ERKEK LIGHT CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

2

SADİN ŞAHİN

OSMANİYE

3

MUSTAFA SEZEN

BİNGÖL

1

AHMET DURANOĞLU

OSMANİYE

3

MUZAFFER KURT

ANKARA

2

ALP DEMİR

ANKARA

 

3

EFE AKÇAY

NİĞDE

94 KİLO GENÇ ERKEK ERKEK LIGHTCONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

3

BERK EKİN

ÇANAKKALE

 

1

YUSUF MUHAMMET DEVEÇEKER

GAZİANTEP

 

94 KİLO ÜSTÜ GENÇ ERKEK POINT FIGHTING

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

 

42 KİLO YILDIZ BAYAN KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

KURŞAT ALİ TOPAL

KIRIKKALE

2

AHMET İLERİOK

ANKARA

1

NEHİR DENİZ

ANKARA

 

2

ELİSA NAZ MUTLU

ANTALYA

28 KİLO MİNİK BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

ALMİRA KÖSEÖZ

İZMİR

3

REYHAN ORUÇ

DİYARBAKIR

1

ELİF ŞAHİN

SAKARYA

 

2

RÜMEYSA UYSAL

ANKARA

42 KİLO YILDIZ BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

GAYE UYSAL

MUĞLA

3

DEMET ARSLAN

OSMANİYE

1

BEREN BÖLÜKBAŞ

BURSA

 

2

MELİKE FİDAN

DİYARBAKIR

32 KİLO MİNİK BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

BÜŞRA ÖZDEMİR

GİRESUN

3

TUANA DOĞAN

ADANA

1

İREM KARACA

ANKARA

 

2

ELA NUR ÖZDEMİR

KONYA

46 KİLO YILDIZ BAYAN KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

ECRİN ZEHRA ÖZTEMİZ

ÇORUM

3

MAHRUZE HELVACI

HATAY

1

FATMA İREM SÜTCÜ

KONYA

 

2

NURSİMA ÖZEL

MERSİN

32 KİLO YILDIZ BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

AYSİMA KÖSEMEN

SAKARYA

3

AZRA DURSUN

İSTANBUL

1

ELİF DEMİRKAN

ANKARA

 

2

BEREN ÖZGÜR

İSTANBUL

46 KİLO YILDIZ BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

37 KİLO MİNİK BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

YAREN İDİL BADEM

DİYARBAKIR

2

RÜYA İSFEN

KOCAELİ

1

BERİN KAYA

SAKARYA

3

ESMANUR DADAK

KONYA

2

AYŞE ÖZEL

DENİZLİ

3

ECRİN GÜLAY DÜZGÜN

KAYSERİ

3

ECRİN ÇELİK

BURSA

 

3

ALYA ARPAŞ

İZMİR

47 KİLO MİNİK BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

37 KİLO YILDIZ BAYAN KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

ARVEN ARZUM TUĞLU

İZMİR

2

RÜMEYSA YILGIN

KOCAELİ

1

YAĞMUR LEVENT

BURSA

3

SILA KARAKOÇ

İSTANBUL

2

SALİHA HAZİRE

İSTANBUL

3

ŞEYMA GÜNDÜZ

İZMİR

3

BEGÜM İREM BENGİ

İSTANBUL

 

3

ESILA ZOR

HATAY

47 KİLO ÜSTÜ MİNİK BAYAN POINT FIGHTING

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

 

37 KİLO YILDIZ BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

ECRİN YAŞAR

ADANA

2

ZEYNEP TAŞ

İSTANBUL

1

İKBAL AKTÜRK

BURSA

3

CEYLİN TANIR

OSMANİYE

2

EFŞAN YILMAZ

OSMANİYE

3

SELMA NAZ YILDIRIM

SAMSUN

3

GÜLBAHAR GEREK

OSMANİYE

 

3

NUR YAĞMUR VURAL

KIRIKKALE

48 KİLO BAYAN FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

42 KİLO MİNİK BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

HAYRİYE TÜRKSOY HANÇER

KAYSERİ

2

HATİCE NUR TUNÇ

ADANA

1

ZEYNEP SALİHA EYNALLI

OSMANİYE

3

ESMA YILDIZ

KAHRAMANMARAŞ

2

MERYEM NUR GÜLER

OSMANİYE

3

AYÇA ORAKÇI

ESKİŞEHİR

3

MELEK SUDE TECİR

OSMANİYE

 

3

ELANUR ERDOĞAN

ANKARA

 

48 KİLO BAYAN K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

AYBÜKE KILINÇ

ANKARA

2

İLKNUR IRMAK

ANKARA

1

ZEYNEP ÇETİNTAŞ

İSTANBUL

3

BİRCAN YAĞMUR DOĞAN

ANKARA

2

BİLGİ GÖZLER

TUNCELİ

3

SEYRAN YAĞMUR KARABIÇAK

İSTANBUL

3

FATMA EROL

ADANA

 

3

EMEL TOY

ANKARA

50 KİLO GENÇ BAYAN BAYAN LIGHTCONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

 

48 KİLO BAYAN LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

İREM DÖNMEZ

ANKARA

2

AYCAN NİLAY ÇAKIR

BURDUR

1

BÜŞRA TAŞTEMİR

SAMSUN

3

ŞEVVAL NESLİHAN YILDIZ

İSTANBUL

2

SULTAN SARIASLAN

KIRIKKALE

3

RABİA HATUN ÇELİK

BURSA

3

SUDE AKSOY

GAZİANTEP

 

3

ERİVAN BARUT

TUNCELİ

50 KİLO GENÇ BAYAN KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

48 KİLO GENÇ BAYAN FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

BERFİN GÜLEKEN

İSTANBUL

2

NİSANUR ŞAHİN

SAMSUN

1

NERİS ZEYNEP KARADAĞ

KONYA

3

SÜMEYYE KUZU

İSTANBUL

2

MERVE AKTÜRK

ADANA

3

İLKNUR KABUK

ZONGULDAK

3

ZEYNEP GÜLCAN TURĞUL

SAMSUN

 

3

PINAR ALTINTEPE

MUĞLA

50 KİLO GENÇ BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

48 KİLO GENÇ BAYAN K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

ZELİHA KARA

GAZİANTEP

2

İLAYDA BAYRAM

İSTANBUL

1

YAĞMUR ÖZÇELİK

ANKARA

3

SEHER ERTÜRK

KAYSERİ

2

YAREN YILMAZ

SAKARYA

3

EMİNE ASYA AKSOY

İSTANBUL

3

BUKET ÇETİN

İSTANBUL

 

3

EBRU ÇETİN

YOZGAT

50 KİLO YILDIZ BAYAN KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

48 KİLO GENÇ BAYAN LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

1

SUDENAZ KARABULUT

DİYARBAKIR

2

BEYZA SU AYAS

İSTANBUL

1

FİKRİYE NAZ YAVUZ

ADANA

3

ÖZNUR AYHOPA

ANKARA

2

YAĞMUR NUR CANBAZ

KASTAMONU

3

EZGİ AVCI

SAMSUN

3

BETÜL BAŞ

İZMİR

 

3

ÜLKÜ ŞEVVAL TEKDAL

SAKARYA

50 KİLO YILDIZ BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

50 KİLO BAYAN KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

ZEYNEP ÇİLİNGİR

İSTANBUL

2

İREM BARUT

DİYARBAKIR

1

DUYGU TURAN

İSTANBUL

3

BUSE ÖZGÜR

ELAZIĞ

2

RABİA KARAGÖZ

ESKİŞEHİR

3

ŞURA ABLAK

SAKARYA

3

RABİYA ŞENTÜRK

İSTANBUL

 

3

YEŞİM ÇIRPI

DENİZLİ

52 KİLO BAYAN FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

50 KİLO BAYAN LIGHT CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

EMİNE ARSLAN

İSTANBUL

2

GİZEM KOCAOĞLU

SAMSUN

1

AFRA ADIYAMAN

SAKARYA

3

ŞEYMANUR TOK

KOCAELİ

2

SEVİLAY TAŞ

İSTANBUL

3

AYLİN ÖZTÜRK

ANKARA

3

NURDAN KARAKULAK

BALIKESİR

 

3

HALE TOKA

SAKARYA

52 KİLO BAYAN K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

50 KİLO BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

FATMA ZEHRA KOL

SAMSUN

2

ZEHRA DOĞAN

ANTALYA

3

TUĞBA ERDOĞAN

RİZE

55 KİLO GENÇ BAYAN BAYAN LIGHTCONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

3

MELİS NAZLICAN TALUN

ANKARA

 

1

EYLÜL GÜRBÜZ

ADANA

52 KİLO BAYAN LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

FATMA BETÜL GÜVENÇ

ÇORUM

3

NESLİHAN YILMAZ

SAMSUN

1

ZELİHA DOĞAN

ANKARA

3

SAMİME ZEHRA KÜÇÜKTÜRKMEN

KONYA

2

FATMA MERMERTAŞ

İSTANBUL

 

3

SILA DOKGÖZ

İSTANBUL

55 KİLO GENÇ BAYAN KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

52 KİLO GENÇ BAYAN FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

SELVİNAZ CURA

DENİZLİ

2

ÜLKÜ SENA YILMAZ

ANKARA

1

BERFİN YEŞİLFİDAN

BURSA

3

NUR SEVİM ÇİÇEK

İSTANBUL

2

NURDİLAN DEMİR

ANKARA

3

DENİZ KÖSEOĞLU

SAKARYA

3

SUDE ÖZKUL

KAYSERİ

 

3

EBRU YAVUZ

SAMSUN

55 KİLO GENÇ BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

52 KİLO GENÇ BAYAN K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

BÜŞRA SAVAŞ

BURSA

2

FATMA ARSLAN

OSMANİYE

1

MERYEM ARSLAN

İSTANBUL

3

FAİKA ECE KARAGÜL

SAMSUN

2

RÜMEYSA SULTAN YALÇINKAYA

İSTANBUL

3

GÖZDE REÇBER

ANKARA

3

YAĞMUR TÜRK

OSMANİYE

 

3

KEVSER KÜBRA AKBUDAK

YOZGAT

55 KİLO YILDIZ BAYAN KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

52 KİLO GENÇ BAYAN LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

1

BERFİN TAŞ

İSTANBUL

2

SUAY BİLEN

İZMİR

1

ELİF CEREN ŞANLI

İZMİR

3

HEJA TEKİK

BATMAN

2

HİLAL SONAY

MERSİN

3

BÜŞRA TUZSUS

HATAY

3

DAMLA SEZEN

MERSİN

 

3

AYBÜKE FİRDEVS KARACA

AFYONKARAHİSAR

55 KİLO YILDIZ BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

55 KİLO BAYAN KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

HAYAL AYDEMİR

BARTIN

2

BEJNA PEKTAŞ

DİYARBAKIR

1

ELİF GELEN

ANKARA

3

AZRA BUDAK

İZMİR

2

SEMİHA YÖRÜK

KAYSERİ

3

KARDELEN OFLAR

DENİZLİ

3

DÖNDÜ YORULMAZ

ANKARA

 

3

MELİS MANDIRACI

ESKİŞEHİR

56 KİLO BAYAN FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

55 KİLO BAYAN LIGHT CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

AYŞE KARACA

ANTALYA

2

GÜLER DENİZ TOPUZ

BALIKESİR

1

SULTAN SAĞLAM

ANKARA

3

GÜLBAHAR NORGAZ

İZMİR

2

GÖZDENUR ÇEP ATİLLA

SAMSUN

3

SEVİLAY USLU

İZMİR

3

BEYZA NUR PİŞKİN

ISPARTA

 

3

ŞEYMA DENKTAŞ

GİRESUN

56 KİLO BAYAN K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

55 KİLO BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

TUĞÇE FEDAKARTÜRK

KOCAELİ

2

ZEHRA ASLAN

İSTANBUL

1

ŞÜKRAN ARİFE AKDEMİR

İSTANBUL

3

EZGİ KELEŞ

KAYSERİ

2

MERVE AKAN

ANKARA

3

SULTAN ZİLAN

DİYARBAKIR

3

SİNEM KARAKAYNAK

KOCAELİ

 

3

HİLAL GÜNGÖRDÜ

OSMANİYE

56 KİLO BAYAN LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

1

FEYZANUR AZİZOĞLU

GÜMÜŞHANE

60 KİLO BAYAN LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

FATMA HANIM GÖKCE

İSTANBUL

3

MELİSA ÇELİK

RİZE

1

KÜBRA KOCAKUŞ

AFYONKARAHİSAR

3

GAMZE KOTUK

MERSİN

2

NAZLI TUNALI

İSTANBUL

 

3

BEYZA ÖZKUL

KARABÜK

56 KİLO GENÇ BAYAN FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

RAMİNA FEYZUL

BURSA

 

1

BÜŞRA KARTAL

MANİSA

60 KİLO BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

AZRA UYAR

ANTALYA

3

MERVENUR TÜRK

İSTANBUL

1

FUNDA GÜLEÇ

ANKARA

3

İNCİ BAŞTAN

KASTAMONU

2

SEVDİYE İLHAN

BURSA

 

3

BEGONYA DİLARA ÇETİNKAYA

MALATYA

56 KİLO GENÇ BAYAN K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

CEREN ÖZKAN

ÇANKIRI

 

1

SUDE NUR BASANCI

ANKARA

60 KİLO GENÇ BAYAN BAYAN LIGHTCONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

2

EYLÜL SILA DEMİR

İSTANBUL

3

ECE NUR COŞAR

SAKARYA

1

AZRA ALMİNA ÖZALP

İZMİR

 

2

SABRİYE MUSAOĞLU

BURSA

56 KİLO GENÇ BAYAN LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

3

AYŞE BÜLBÜL

KOCAELİ

3

RÜVEYDA SILA DİLEKCİ

ÇORUM

1

SUDENAZ TURAN

İSTANBUL

 

2

YAĞMUR SULTAN TİKİCİERİ

İSTANBUL

60 KİLO GENÇ BAYAN FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

NİLÜFER HATUN YALÇINKAYA

İSTANBUL

3

MERYEM NAZ AYAS

İSTANBUL

1

ZEYNEP ZENGİN

ANKARA

 

2

YASEMİN BUSE UZUNOĞLU

ANKARA

60 KİLO BAYAN FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

İREMSU İPEK

ANKARA

3

KUMRU GÜNEŞ

TUNCELİ

1

BÜŞRA DEMİRAYAK

İZMİR

 

2

GAYE NUR YILDIRIM

ANKARA

60 KİLO GENÇ BAYAN K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

CEREN DEMİRCANLI

İSTANBUL

3

İLAYDA ASLAN

TEKİRDAĞ

1

GÜLİZAR KARA

MUĞLA

 

2

BEYZA ESMA YEŞİL

HATAY

60 KİLO BAYAN K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

EVLA KOÇ

İSTANBUL

3

HİLALNUR APAYDIN

İSTANBUL

1

ESRA YALIN

SAKARYA

 

2

BERFİN FUNDA DURMUŞ

İSTANBUL

60 KİLO GENÇ BAYAN KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

DEVRİM AYDIN

SAMSUN

 

1

YAĞMUR ARSLAN

BOLU

60 KİLO BAYAN KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

RÜMEYSA AYHAN

BOLU

3

ZUHAL AKDEMİR

BURSA

1

SENA AMİNENUR ÖZGEN

ANTALYA

3

EDANUR YILDIRIM

İSTANBUL

2

NAZİFE GÜÇLÜ

DENİZLİ

 

3

AYŞEGÜL MACİT

İSTANBUL

60 KİLO GENÇ BAYAN LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

3

ÇAĞLA KAYA

SAMSUN

 

1

NADİRE SAYPAK

İSTANBUL

60 KİLO BAYAN LIGHT CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

BETÜL GÖK

BATMAN

3

İREM GÜLFİDAN

BURSA

1

AYŞE KAPLAN

SAKARYA

3

NURSELİ BİNGÖLER

ANKARA

2

BERİVAN BULUT

KOCAELİ

 

3

HACER KADRİYE ÇELİK

ANKARA

60 KİLO GENÇ BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

1

BEYZA KAŞIK

OSMANİYE

 

2

SATI NUR ÇÖL

BATMAN

65 KİLO BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

NAZLICAN PARLAKYILDIZ

ORDU

3

BEYZA NUR GÖKDEMİR

İSTANBUL

1

BERRE ELİF ÖZDOĞAN

ANKARA

 

2

ZİŞAN YILMAZ

OSMANİYE

60 KİLO YILDIZ BAYAN KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

MEVLÜDİYE AKTAŞ

KIRIKKALE

 

1

RABİA KARADAŞ

YOZGAT

65 KİLO GENÇ BAYAN BAYAN LIGHTCONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

2

ZEHRA TAFLAN

SAMSUN

3

SAFİYE YAYILKAN

ANKARA

1

ESRA ALSANCAK

SAMSUN

3

SİMAY YILDIZ

ANKARA

2

SILA ASLAN

ÇORUM

 

3

YAPRAK KARAKUŞ

KOCAELİ

60 KİLO YILDIZ BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

SİBELCAN ŞEVVAL YÖRÜK

VAN

 

1

AYŞEGÜL KOÇER

KAYSERİ

65 KİLO GENÇ BAYAN FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

ELANUR AKÇA

ÇORUM

3

YASEMİN ÇEMREK

ÇORUM

1

SILA KARTAL

ELAZIĞ

3

CEREN ÖZERLİ

OSMANİYE

2

SUDENAZ ÜNGÖR

KOCAELİ

 

3

ZEHRA ZÜLAL KÜÇÜKDENİZ

KONYA

65 KİLO BAYAN FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

ŞERİFE CEREN POYRAZ

ANKARA

 

1

GÖZDE NUR GÖKTAŞ

ANKARA

65 KİLO GENÇ BAYAN K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

DUYGU ŞAHİN

ELAZIĞ

3

KÜBRA AKSOY

İZMİR

1

BEYZA ÇETİNKAYA

İZMİR

3

TUĞÇE MİNE AYBİLEK

KONYA

2

CEMİLE AYKOÇ

MANİSA

 

3

SILA GÜRLEYİK

KARABÜK

65 KİLO BAYAN K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

65 KİLO GENÇ BAYAN KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

NAGİHAN KALYONCU

ANKARA

2

AYŞE GÖKÇE

TEKİRDAĞ

1

ELİF SEZER

ANKARA

3

MERVE SAĞLAM

MUĞLA

2

NEHİR ÖZBEK

ANKARA

 

3

ELİF YAĞMUR AKKUŞ

SAMSUN

65 KİLO BAYAN KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

SILA ONUR

BURSA

 

1

GÖKNUR YAŞIN DÜNDAR

MERSİN

65 KİLO GENÇ BAYAN LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

2

GÜLİZAR MELDA APAYDIN

ANKARA

3

GÜLŞAH TİKİCİERİ

İSTANBUL

1

CEMRE TEMİZEL

RİZE

3

ÖZGE ÜÇTAŞ

İSTANBUL

2

SUDENUR DURSUN

İSTANBUL

 

3

DENİZ ŞENGÜR

ELAZIĞ

65 KİLO BAYAN LIGHT CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

ZEHRA ÜNAL

KONYA

 

1

EBRU ÜNVER

ANKARA

65 KİLO GENÇ BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

FADİME GÜLÇİN ATAK

İSTANBUL

3

REMZİYE KUTLUAY

BATMAN

1

NİSA BÜKÜLMEZ

BURSA

3

HAVVA KAYNAK

DİYARBAKIR

2

NAZMİYE ARSLAN

GAZİANTEP

 

3

MERYEM SERT

ÇORUM

65 KİLO BAYAN LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

ASLIHAN KOÇER

KAYSERİ

 

1

FEHİME YOLOĞLU

ANKARA

65 KİLO ÜSTÜ YILDIZ BAYAN POINT FIGHTING

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

2

ÖZGE DAŞTAN

İSTANBUL

3

BEDİHA TAÇYILDIZ

İSTANBUL

1

SEMİHA NUR ÇETİN

ANKARA

2

GÜLRANA YAŞAR

ADANA

2

DİLEK EROL

DİYARBAKIR

3

İREM DAŞTAN

İSTANBUL

3

YAĞMUR DEMİR

DİYARBAKIR

3

DAMLA GÜLER

KOCAELİ

3

MELİKE SERTÇELİK

KOCAELİ

 

 

65 KİLO YILDIZ BAYAN KICK LIGHT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

70 KİLO BAYAN LOW KICK CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

NİSREM UÇAR

MANİSA

1

PERİHAN İNCE

İZMİR

2

ELİF ELİBOL

ANKARA

2

AÇELYA ÜNLÜ

KAYSERİ

3

ALEYNA ÖZER

ANKARA

3

ESRA SULTAN KALLECİ

OSMANİYE

3

ELİF KAYA

KÜTAHYA

 

 

70 KİLO BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

65 KİLO YILDIZ BAYAN POINT FIGHTING

DereceAdı Soyadı                                                                                     Bölge

1

FATMANUR KARAÖZ

ANKARA

1

DİLARA KILINÇ

OSMANİYE

2

SEVDANUR TERZİ

BURSA

2

BELİNAY ÇOT

OSMANİYE

 

3

GÜLER NEHİR AKDAŞ

İSTANBUL

70 KİLO GENÇ BAYAN BAYAN LIGHTCONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

3

EDA KURTULDU

BURSA

 

1

NAZİK ELİF DURULMUŞ

ANKARA

65 ÜSTÜ KİLO YILDIZ BAYAN KICK LIGHT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

2

GİZEM BENGİ

İSTANBUL

3

HEDİYE DİKEN

HATAY

1

PINAR ÇETİN

ANKARA

 

2

TUANA GÜMÜŞ

ANKARA

70 KİLO GENÇ BAYAN FULL CONTACT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

3

NİSA NUR ÜNLÜTÜRK

İSTANBUL

3

SERVER KAYRA ÖZTÜRK

İZMİR

1

ÜNZİLE SELİN AK

DÜZCE

 

2

TUĞBA UZUN

İSTANBUL

70 KİLO ÜSTÜ BAYAN LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

3

HATİCE ECE ÇELEBİOĞLU

İZMİR

 

1

RABİA YILMAZ

ANKARA

70 KİLO GENÇ BAYAN K1 RULES

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

2

BEGÜM UZUN

KOCAELİ

3

MELİKE BAYRAK

İSTANBUL

1

YAREN ÇINAR

İSTANBUL

3

KÜBRA ZEYVELİ

İSTANBUL

2

ELİF ÇALIŞKAN

İSTANBUL

 

3

ŞİLAN GEZGİNCİ

İSTANBUL

70 KİLO BAYAN FULL CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

 

70 KİLO GENÇ BAYAN KICK LIGHT

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

1

SABRİYE GÜR

KONYA

2

EBRU ÜNAL

ANKARA

1

HAVİN DENİZ

İSTANBUL

 

2

MERVE SULTAN ALACA

ANKARA

70 KİLO BAYAN K1 RULES

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

3

SUDENUR DERİNÖZ

ANKARA

3

ELİF HİLAL GÜNEŞ

İSTANBUL

1

MENSURE KARADAYI

KAYSERİ

 

 

70 KİLO GENÇ BAYAN LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

70 KİLO BAYAN KICK LIGHT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

1

ADA ÇETİNER

ADANA

1

DİLARA KELEŞ

ANKARA

2

ECE DİDAR GÜL

SAKARYA

2

NİDA YETER ÖZDOĞAN

İSTANBUL

3

ZERDA SAYGİ

İSTANBUL

3

KÜBRA VARLIK

ANKARA

 

3

ZELİHA BEKTAŞ

ANKARA

70 KİLO GENÇ BAYAN POINT FIGHTING

Derece Adı Soyadı

 

Bölge

 

70 KİLO BAYAN LIGHT CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

1

EDANUR ÇEVİR

İSTANBUL

2

SUDE NAZ YÜCEL

ORDU

1

HUMEYSA YURTTAV

ANTALYA

3

ZEKİYE YILMAZ

OSMANİYE

3

SEVİLAY SARIM

BURSA

3

ESMA NUR ARSLAN

ANKARA

 

 

70 KİLO ÜSTÜ BAYAN FULL CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                                                     Bölge

70 KİLO ÜSTÜ GENÇ BAYAN LOW KICK CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

1

GÜLÜZAR KARA

MERSİN

1

MELİSA KAFALİ

İZMİR

 

2

NUR YELİS US

BİLECİK

70 KİLO ÜSTÜ BAYAN K1 RULES

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

3

GÖKÇE YÜRÜKEL

HATAY

3

HAMİDE ASKER

KOCAELİ

1

GÜLDEN MERCAN ATİLLE

KAYSERİ

 

2

GAMZE TUĞBA AYKUT

ANTALYA

70 KİLO ÜSTÜ GENÇ BAYAN POINT FIGHTING

DereceAdı Soyadı                                                     Bölge

3

TUĞBA ÇIRLAN

DİYARBAKIR

 

1

PAKİZE KILINÇ

OSMANİYE

70 KİLO ÜSTÜ BAYAN KICK LIGHT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

2

GİZEM ÖZKAN

ANKARA

3

RABİA DUMAN

ANKARA

1

ŞEYMANUR CANPOLAT

SİVAS

3

NİSA İMRAN TORUN

BİLECİK

2

ALEYNA AKYÜN

ANKARA

 

3

FİRDEVS AVCU

ANKARA

70 ÜSTÜ KİLO GENÇ BAYAN K1 RULES

DereceAdı Soyadı                                                                                     Bölge

3

DİLARA KÖSEOĞLU

SAMSUN

 

1

DİLARA GÜRSOY

RİZE

70 KİLO ÜSTÜ BAYAN LIGHT CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                                                     Bölge

2

FATMA NURSEV AKALTUN

ŞANLIURFA

3

SUDE KAYMAZ

DİYARBAKIR

1

BEYZANUR YIKAR

ANKARA

 

2

SEHER NUR ALTUN

ADANA

 

3

MERCAN EROL

DİYARBAKIR

3

ÜMMÜ EBRAR DEMİRCAN

ISPARTA

 

70 KİLO ÜSTÜ BAYAN POINT FIGHTING

DereceAdı Soyadı                                                                                     Bölge

1

DİLARA KARAPINAR

ANTALYA

2

AYBÜKE KANİJE BEKAROĞLU

ANKARA

3

ENBİYE İLHAN

AKSARAY

3

DUYGU DOĞRAYAN OCAK

İZMİR

 

70 KİLO ÜSTÜ GENÇ BAYAN FULL CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

1

NEŞE ÖZCAN

ANTALYA

2

LÜTFİYE YAĞMUR AKSOY

HATAY

3

EDA VURAL

HATAY

 

70 KİLO ÜSTÜ GENÇ BAYAN KICK LIGHT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

1

MELDA SEÇKİN

İSTANBUL

2

BİRSEN ECE ALKOÇ

İZMİR

3

MELİS AVCI

SAMSUN

3

EDA NUR ÇELİK

BOLU

 

70 KİLO ÜSTÜ GENÇ BAYAN LIGHT CONTACT

DereceAdı Soyadı                                                      Bölge

1

RANA MİHÇEN KASALAK

KONYA

2

YAĞMUR ŞEN

ANTALYA

3

MERVE KAYMAZ

DİYARBAKIR

 

Bülten No: 1229

 

29 Haz 2022 - 12:17 - Spor



göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sizin Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sizin Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Sizin Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Sizin Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.



Anket Kocaeli’de Gerçekleştirilecek Konserde Hangi Sanatçıyı Görmek İstersiniz ?