Ceyyıl Haber iç Reklam 1

YENİ

Her Kula Nasip Olmaz

AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık kendisine Bahçecik Barbaros Mahallesi Sevim Sokakta görenleri hayretler içinde bırakan dev bir MALİKANE yaptırıyor

14 Ekim 2020 Saat: 18:57
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.130 kez okunmuştur

Her Kula Nasip Olmaz
Her Kula Nasip Olmaz

Fikri Işık MALİKANE yaptırıyor

Sessiz, sedasız yaptırıyor

Siyasete atılmadan önce matematik öğretmenliği yapan ve Hereke’de kardeşi İzzet Işık ile birlikte ekmek fırını işleten eski bakanlardan Fikri Işık sessiz, sedasız bir şekilde Bahçecik’te satın aldığı arazi üzerine çok görkemli dev bir malikane yaptırıyor. Çevresi yüksek duvarlarla çevrilen ve girişinde güvenlik kulübesi dahi yapılan malikanenin inşaatının bir iki ay içinde biteceği ve Fikri Işık’ın buraya taşınacağı öğrenildi.

İstanbullu bir mimara çizdirilen görkemli malikanenin son sistem güvenlik teknolojileri ile donatıldığı da dile getiriliyor.

Fikri Işık’ın kardeşi İzzet Işık İzmir Aliağa’da SOKAR Firması’na uzun zamandır inşaatından başlamak üzere büyük işler yaptığı, iş güvenliği ve sağlığı başta olmak üzere özel güvenlik işlerine de girip bu ilçede de önemli mülkler sahibi olduğu biliniyor.

İlimizde de pek çok OSB’nin işini yapan İzzet Işık’ın antrepo işine de girdiği ve depoları olduğu biliniyor. Pek çok fabrika ve sanayi kuruluşlarının ekmeğini de veren Işık Kardeşler SOKAR’a iş yapan ve 15 Temmuz darbe girişiminden sonra da göz altına alınan ES İnşaat’ın sahipleri olan Demirbaş Kardeşlerle de çok samimi oldukları herkes tarafından biliniyor.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑