toyota kaya
KOTO TAZIYE ILANI
Başiskele Belediyesi Reklam ana sayfa sağ taraf
Besi

Güncel

HÜRRİYET’E AZERBAYCAN’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Azerbaycan Ordusu’nun zaferi ile sonuçlanan 2020 Dağlık Karabağ Savaşı’nda Türkiye’den en büyük desteği Kocaeli sağladı.

5 Nisan 2021 Saat: 17:02
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 440 kez okunmuştur

HÜRRİYET’E AZERBAYCAN’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
HÜRRİYET’E AZERBAYCAN’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
USTAM KOCAELİ HABER İÇİ REKLAMI

Kardeş ülkemiz Azerbaycan’a yapılan hain saldırı sonrası Türkiye’de en büyük destek İzmit’ten gelince, Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Başkanı Bilal Dündar ve Azerbaycan İçtimai-Siyasi Prosesler Milletlerarası Araştırmalar Merkezi Başkanı Samir Adıgözel, Başkan Hürriyet’e destekleri için teşekkür ziyaretinde bulundu

Azerbaycan Ordusu’nun zaferi ile sonuçlanan 2020 Dağlık Karabağ Savaşı’nda Türkiye’den en büyük desteği Kocaeli sağladı. Kentin bütün kurum ve kuruluşları Haydar Aliyev Kültür Evini ziyaret ederek koşulsuz destek vermişti. Bu kapsamda, Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Başkanı Bilal Dündar, Azerbaycan İçtimai-Siyasi Prosesler Milletlerarası Araştırmalar Merkezi Başkanı Samir Adıgözel, Dış İlişkiler Sorumlusu Şahin Hesenov, Kocaeli Turizm Derneği Başkanı Soner Kılıç ve Dr. Şifa Çakır teşekkür ziyaretine geldi.

Teşekkür Hediyeleri

Verilen desteklere minnet mahiyetinde birçok hediye ile makamı ziyaret eden Azerbaycan heyeti, Başkan Hürriyet’e destekleri adına teşekkürlerini sundu. Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Başkanı Bilal Dündar ise kendisinin kaleme aldığı kitabı Gördüklerim’i Başkan Hürriyet’e hediye etti. Türkiye-Azerbaycan bayrağı ile toplu fotoğraf çekimi sonrası ziyaret sona erdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑