Ceyyıl Haber iç Reklam 1

Siyaset

HÜRRİYET; “Proje tekrar ele alınsın”

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Büyükşehir meclisinde, Kent Park Projesinin büyükşehir tarafından tekrar ele alınmasını istedi

15 Ekim 2020 Saat: 16:29
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 567 kez okunmuştur

HÜRRİYET; “Proje tekrar ele alınsın”
HÜRRİYET; “Proje tekrar ele alınsın”

İZMİT Beldiye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Büyüşehir Belediye Meclisinde Yürüyüş Yolu Projesinde dile getirilen ama olumsuz değerlendirilen Kent Park Projesini dile getirdi. Hürriyet, “Bu bölgede açık bir kent park şeklinde planlayabiliriz. Nitelikli bir proje bu. Hem tarihin izini yansıtması hemde mini konser festival gibi fonksiyonlarla size bu projeyi ilettik. Sizden ricam bunu tekrardan gözden geçirin. O duvarı yıkmadan bunu ele almanızı rica ediyorum. Pazarcılarla ilgili bir diğer konu, pazarcılar sizden ve bizden söz bekliyor. Ufak bir değişiklikle bunu çözebiliriz. Tamamı onların talepleri doğrultusunda yaptık. Fikirleri değiştiyse tekrar ele alırız” dedi.

TEKRAR ELE ALACAĞIZ

Hürriyet’e cevap veren Tahir Büyükakın, “ Pazarcılarla ilgili önerimizi görüştüm, odanın böyle bir şeyi istemediği bilgisi geldi. Bunu tekrar değerlendirelim. Zamanında yanlış planlama ile bir çok kişi mağdur oldu. Ciddi sayıda bir pazarcının talebi var, anket yapılabilir. O projeyi hatırlamadım ama orada statik bir problem var. Duvarın orada durması imkansız hale geldiği söylendi. Duvarın tehdit oluşturduğu ve kaldırılmasını istendi. Konuyu tekrar ele alacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑