MEHMETİM MASA ÜSTÜ REKLAM
PAŞA YAŞAM MERKEZİ

Siyaset

MUHALEFET PARTİLERİ YEMEKTE TOPLANDI

Kocaeli’de muhalif partilerin öncülüğünde il başkanları masası yeniden toplandı. İlk toplantıya CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı ev sahipliği yaparken il başkanlarının belirli aralıklarla bir araya geleceği öğrenildi

13 Ekim 2021 Saat: 14:50
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 44 kez okunmuştur

MUHALEFET PARTİLERİ YEMEKTE TOPLANDI
MUHALEFET PARTİLERİ YEMEKTE TOPLANDI

Kocaeli’de 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından dönemin il başkanları her ay düzenli olarak bir araya geliyor ve kent gündemini değerlendiriyordu. Yaklaşık 2 sene süren il başkanları masası adı verilen organizasyon dönemin CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ın masadan ayrılması ile son bulmuştu. Uzun bir aradan sonra Kocaeli’de il başkanları masası muhalefet partiler öncülüğünde yeniden toplandı.

5 İL BAŞKANI KATILDI

Kocaeli’de muhalif partilerin il başkanları bu sabah CHP İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı’nın ev sahipliğinde Otel Asya' da bir araya geldi. Toplantıya CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı’nın yanı sıra Demokrat  Parti İl Başkanı  Mustafa Nazlıgül, Saadet Partisi İl Başkanı Zafer Mutlu, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Serap Çakır, Demokrat Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi Berrin Çakal katıldı.

"BELLİ ARALIKLARLA BİR ARAYA GELECEĞİZ"

Toplantı sonunda toplantıya katılan il başkanları adına açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, "Kocaeli'de görev yapan 5 il başkanı ile sabah kahvaltısında bir araya geldik. Kocaeli ve ülke gündemini değerlendirdirdik. Kocaeli ve ülkenin sorunlarını konuştuk. Belli aralıklarla bir araya geleceğiz. İrtibat halindeyiz. Deva partisi İl Başkanı Adem Koç, Ankara'da olduğu için katılamadı. Kendisi ile de görüşüyoruz. Başka partileri çağırmadık. Diğer toplantılarda başka il başkanları da aramıza katılabilir" dedi. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑