MEHMETİM MASA ÜSTÜ REKLAM
PAŞA YAŞAM MERKEZİ

Siyaset

Mutlu, “Biz bu ülkeyi yöneteceğiz”

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu, il divan toplantısında “Bugün burası taziyedir” dedi

1 Ekim 2021 Saat: 21:17
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 268 kez okunmuştur

Mutlu, “Biz bu ülkeyi yöneteceğiz”
Mutlu, “Biz bu ülkeyi yöneteceğiz”

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı'nın İzmit Luxor Garden Hotel'de düzenlenen il divan toplantısında, bugün yaşamını yitiren Saadet Partisi Yüksek İstişare Başkanı Oğuzhan Asiltürk rahmetle anıldı.

BAŞKAN MUTLU EKONOMİNİN GİDİŞATI HİÇ İYİYE GİTMİYOR

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu, "Oğuzhan Asiltürk bize örnek olsun. Biz de onlar gibi davamıza sadık kalarak yolumuza devam edeceğiz. Hedefimize ulaşıncaya kadar yolumuza devam edeceğiz" sözleriyle Asiltürk'ü rahmetle andı. Ardından Mutlu, "Yolda gelirken bir vatandaş "Abi ne olacak bu ekonomi?" dedi. Ben de gerçekten çok zor bir süreçten geçtiğimizi söyledim. Allah her zaman bize böyle salonları doldurmayı nasip etsin. Her şey bir imtihandır. Bu koronavirüs sürecinde Allah hepimize yar ve yardımcısı olsun. Oğuzhan abimiz çok değerli çalışmalar yaptı. Partimizin en zor günlerinde Oğuzhan abi dimdik ayakta kaldı. Ona dua ediyoruz. Rabbimize şükürler olsun ki böyle bir davada mücadele ediyoruz. Biz bu şehri bu ülkeyi yönetmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

İl başkanı Mutlu, "Bizim büyüklerimizin yaptığı gibi şehri biz yöneteceğiz, ülkeyi biz yöneteceğiz. Tarih kitaplarında nasıl bir davaya sahip olduğumuz ortada. Her sene toplanacağız, yolumuza daha emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.

EJDEROĞLU: OĞUZHAN BEYİN MÜCADELESİNE ŞAHİDİZ

Saadet Partisi Genel Başkan yardımcısı Sinan Ejederoğlu: Bugün bizim için çok değerli bir gün. Çok değerli büyüğümüzü ahirete yolcu ediyoruz, ne mutlu bizlere Erbakan Hocamız vardı. Dağ gibi çalışan bir liderimiz vardı. Ne mutlu bizlere ki Dağ gibi çalışan bir insanın arkasın da çalışan, Dağ gibi çalışan yardımcı vardı. Son nefesine kadar mücadelesini verdi. Mücadelesine şahidiz. Hayırda hep beraber mücadele ediyoruz Ne mutlu siyasetini imtihanını kazanlar ne mutlu sizlere ve bizlere dedi. En sıkıntılı anlarımız da partimizin sağlam direği oldu Oğuzhan bey. 

Biz bu ülkeyi ve dünyayı yönetmek istiyoruz ve ancak bunun yoluda siyasi çalışamlar la olacaktır. Abilerimiz ve Genç kardeşlerimiz yıllarca bu inançla yola devam ettiler. Şehri biz yöneteceğiz, "Adaletle" Ülkeyi biz yöneteceğiz ve yaşanan sıkıntıların ancak ve ancak Saadet Partisi nin siyasetiyle düzelteceğiz. Bu siyasetin içersin de emek var gayret var Vefa var ve bu siyasetin içersin de inanç var.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑