MEHMETİM MASA ÜSTÜ REKLAM
PAŞA YAŞAM MERKEZİ
Osman Demir
Osman Demir

Kartepe Kulüpler Birliğinde, Son Durum

25 Mart 2021 Saat: 00:22
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu yazı 3.004 kez okunmuştur

Kartepe Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Genel Kurulu bana göre geçersizdir.Çünkü mevcut başkanın hiçbir kulüpte aktif görevi bulunmuyor.Kulüp başkanı veya yönetici olmayan birisi Kulüpler Birliğine hangi sıfatla başkanlık yapacak. 65 olarak devraldıkları üye sayısı 101'e ve 16 olan dernek sayısı 28'e yükseltildi.Yandaş spor dernekleri ve arkadaş çevresi üye yapıldı.Bu karar alınırken kulüp başkanları ile istişare yapılmadı.Derneğe üye olarak kaydedilen takımlar arasında eşitlik sağlanmadı.Her kulübe eşit sayıda üye hakkı verilmedi. BAL ve Süper Amatör takımlarımıza 2-3 üyelik verilirken Avcılar ve Atıcılar Derneğine 5 üyelik, Uzunçiftlikspor'a 10 kişi üye yazılmış Süper Amatör takımı Maşukiyespor'dan tek bir tane resmi kulüp başkanı ve yöneticiye delege listesinde yer verilmedi. Yıllarını amatör futbola veren birçok üye listeden silindi. Geleneksel Kartepe Turnuvasını, Kartepe Belediyesinin takımlara yaptığı malzeme ve aktarma yardımlarını kendilerine mal ettiler. Arslanbey GB olaylı maçında tüm Kocaeli ayağa kalktı.Dernekten aylar sonra açıklama yapıldı.Basın açıklamasına katılım sağlanmadı. En önemlisi Derneğin kendine ait bir binası yok.Söz verilmesine rağmen hiçbir gelişme olmadı. Birlik ve beraberliği sağlamaktan çok uzak olan Derneğin Kartepe sporuna herhangi bir faydası olmayacağını, değişen bir şeyin olmayacağını düşünüyorum. Son olarak Kulüplerimizin yanında olan Kartepe Belediye Başkanımız Mustafa Kocamana teşekkür ediyorum.

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya 2 yorum yapılmıştır
Adnan karslı 30.03.2021 15:57
Eline emeğine sağlık kısa adı k k d d olan bu dernek şuan sadece bazı kişilerin egolarının tatmin olduğu ortam haline getirilmiş ve bu yazılanlardan çok daha fazlası var günü zamanı geldiğinde muhakkak ki bunlarıda kartepe tartışacaktır.
Kartepe li 25.03.2021 00:30
Bence Yerinde ve isabetli bir yazı olmuş. Bu durumu Kartepe Kulüpler Birliğindeki sıkıntıları kendini yılların spor yazarı ve muhabiri olarak gösteren yazamayan Gazetecilere de kapak olsun
 

Sizin Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Önce Altyapı27 Ekim 2020 Saat: 20:00
Süper Ligi bırakın, TFF 1.Ligini izleyin
ALİ DÜŞMEZ, İSTİFA..17 Ağustos 2020 Saat: 00:21
Osman Demir in Yeni Yazısı
ALKIŞLAR NUSRETİYESPOR’A8 Ocak 2020 Saat: 22:25
Osman Demir in Yeni Yazısı
Süper Play-Off'ta zirve şekilleniyor11 Aralık 2019 Saat: 23:14
Osman Demir le Spor Analiz
TEBRİKLER MİLLİ TAKIM18 Kasım 2019 Saat: 02:26
Kontrollü ve sabırlı oyunun sonunda EURO 2020 hedefine ulaştık.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑