Ceyyıl Haber iç Reklam 1

Güncel

Rektörün oğluna KIYAK üstüne KIYAK

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sadettin Hülagü’nün oğluna son günlerde kıyak üstüne kıyak yapılıyor

16 Ekim 2020 Saat: 14:41
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 859 kez okunmuştur

Rektörün oğluna KIYAK üstüne KIYAK
Rektörün oğluna KIYAK üstüne KIYAK

Halen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde Müze Müdürü olarak görev yapan Rektör Hülagü’nün oğlu Kemal Taha Hülagü şimdi de istisnai kadrodan memur yapılmak için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü görevine atandı.

Aslında bu atama tam bir hülle ataması.

Belediyelerde bir kişiyi istisnai kadrodan memur yapmak için 6 ay boyunca özel kalem müdürü yapılıyor ve daha sonra da bu görevinden ayrılıp istediği yere gidiyor.

Kemal Taha Hülagü’de şu anda kağıt üzerinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde özel kalem müdürü olarak gözüküyor ama ne özel kalem müdürlüğü görevini yapacak ne de belediyeye gidecek.

KOÜ Rektörü Sadettin Hülagü ’nün oğlu Kemal Taha Hülagü geçtiğimiz günlerde de Cumhurbaşkanlığı Kamu Diplomasisi Koordinasyon Kuruluna atanmıştı.

Bu arada Kocaeli Büyükşehir Belediyesi özel kalem müdürlüğü makamı tam bir yol geçen hanı ile bazı istisnai kişileri memur yapmak için kullanılan bir yer haline geldi.

Serhat Çatal’ın özel kalem müdürlüğünü yatığı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde rektörün oğlu Kemal Taha Hülagü’den önce de kağıt üzerinde Hüseyin Gülçebi gözüküyordu.

Onun süresi dolunca hemen Taha Hülagü kağıt üzerinde özel kalem müdürü yapıldı. Hülagü’nün 6 aylık süresi dolduğunda bir başkası istisnai kadrodan özel kalem müdürü gösterilecek.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑