BRC ESTETİK
KARTEPE PALET

Siyaset

Şanbaz Yıldız’dan DAVET

İYİ Parti Kocaeli il başkanı Şanbaz Yıldız yeniden aday olacağı partisinin il başkanlığı kongresine tüm Kocaelilileri davet etti

18 Haziran 2020 Saat: 01:53
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 4.858 kez okunmuştur

Şanbaz Yıldız’dan DAVET
Şanbaz Yıldız’dan DAVET

Kongre öncesi açıklama yapan Yıldız;

Göreve geldiğimiz 2018 yılından bugüne kadar gerek Kocaeli il ve ilçe teşkilatlanmalarımız gerekse üye ve saha çalışmalarımızla partimizi en üst seviyede temsil etme noktasında elimizden gelenin fazlasını yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.

İYİ Parti Kocaeli olarak 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi ile yaptığımız Millet İttifakı ile birlikte etkin bir seçim dönemi geçirmiş bulunmaktayız. 2017 yılında kurulmuş yeni parti olmamıza rağmen ittifak adayımız Sayın Fatma Kaplan Hürriyet ile Kocaeli'nin kalbi İzmit Belediyesi'ni kazandık. Diğer ilçelerimizde ise iktidara alternatif tek parti olduğumuzu göstermiş ve 5’i büyükşehir olmak üzere toplamda 22 Meclis üyesiyle belediye kürsülerinde yerimizi almış bulunmaktayız.

Bugün Türkiye genelinde İYİ Parti’nin iktidara tek alternatif parti olduğunu gerek anketlerde gerekse milletimizin teveccühünden anlıyoruz. Partimizle birlikte alternatifsizliğin bunalttığı Türkiye’nin nefes alması sağlanmıştır.

İYİ Parti, hem ayrıştırılmaya çalışılan milletimizin birliğini, Milliyetçiliği Muhafazakârlığı ve Cumhuriyet değerlerini hem de demokrasi değerleriyle demokrat yaklaşımı birlikte temsille devlet-millet kaynaşmasının tek teminatıdır.

İYİ Parti’yi güçlendirerek bayrağını yükseltmek, üye kaydını artırmak, yarın seçim varmış gibi şevkle ve heyecanla çalışmak, Kocaeli ilçe ve köylerinde teşkilatları tamamlamak, her ilçe ve beldede belediye seçimlerine etkili şekilde güçlü adaylarla katılmak, milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde en yüksek oy için gayret göstermek milli, vatani bir görevdir.

Esasen siyasetin amacı şahsi çıkar değil, millete hizmet olmalıdır; Böyle bir MİLLİ SİYASET için görev ve sorumluluğumuzun bilincinde hareket etmeye devam edeceğimiz ifade ediyor, 21 Haziran pazar günü gerçekleşecek olan demokrasi şölenimize herkesi bekliyorum. Selam, sevgi ve saygılarımla...

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑