BRC ESTETİK
KARTEPE PALET
Seçkin TANRIKULU
Seçkin TANRIKULU

GENÇLERİ SPORA YÖNLENDİRELİM

Çocuklarımız okulda,eğitim hayatında başarılı olmak için çok çalışmalıdır.

16 Aralık 2018 Saat: 23:49
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu yazı 13.588 kez okunmuştur

Fakat bu demek değil ki çocukları tüm sosyal aktivitelerden ve spordan uzaklaştıralım. Çocuklarımız öncelikle okulu sevmeli ve gelecekleri için eğitim almak için farkına varmalıdırlar.Okulda dersi iyi dinleyen ve ev geldiğinde 1 saat tekrarını yapan her öğrenci başarılı olacaktır.Velilerden istediğimiz okul ve dersler dışında çocuklara sporu aşılamalıdır.24 saatin içinde an az 2 saatini spora ayırmalıdır.Unutmayalım zorla kitap okutmakla,ders çalıştırmaya zorlamakla çocuklar eğitim hayatında başarılı olamazlar.

Çocukları yapabileceğinden fazlasını beklemeyin ve istemeyin.Çocuklarınızı asıl korumanız ve uzak tutmanız gerekenler kötü arkadaş çevresi,zararlı alışkanlıklar ve sağlıksız beslenmedir.

Yazdığım tüm olumsuzlukları engellemenin tek yolu spordur.Futbol aşktır.Futbol tutkudur.Futbol sadece bir topun peşinde koşmak değildir.Futbol ahlaklı bireylerin yetişmesini sağlayan gençlerin sosyalleşmesini,bedenini tanımasını,disiplinli ve temiz olmasını öğreten,küçüğe sevgiyi büyüğe saygıyı öğreten bir eğitim dalıdır.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑