TURINDEXS
Ceyyıl Haber iç Reklam 1

Güncel

Şeriatçı başhekim yardımcısını savundu

İbrahim Karaosmanoğlu’nun belediye başkanlığı döneminde yıllarca danışmanlığını yapan Bahçecikli Abdullah Erol, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla tepki çeken ve daha sonra da görevden alınan GATA Başhek

13 Ekim 2020 Saat: 15:47
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.311 kez okunmuştur

Şeriatçı başhekim yardımcısını savundu
Şeriatçı başhekim yardımcısını savundu

‘İkinci eşi de alın’ dedi

Kamuoyunda Adıyamancı olarak bilinen Menzil Tarikatının üyesi olan GATA Başhekim yardımcısı Ali Edizer yaptığı bir konuşmada ‘Niye aldatıyorsunuz? Allah size ruhsat verdi. Aldınız. Bir başkasını sevdiniz onu da alın’ diyerek medeni kanuna muhalefet ederek ikinci eş alınabileceğini söyleyince görevinden alınmıştı.

İlimizde Menzil Tarikatının başında bulunan ve Semerkand Vakfı’nın da başkanlığını yürüten Harb İş Sendikası eski genel başkanlarından Bahçecikli Abdullah Erol sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ’Şeriatçı başhekim görevinden alınmış. Bizim daha çok fırın ekmek yememiz lazım çook’ diyerek eleştirmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde İbrahim Karaosmanoğlu döneminde danışman yapılan Abdullah Erol’un amcaoğlu olan Doğan Erol’da yine Büyükşehir Belediyesi’nde kendisi gibi uzun yıllar görev yaptı ve genel sekreter yardımcılığı görevinde bulundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑