BRC ESTETİK
KARTEPE PALET

Siyaset

SİYASİ AHLÂK, KİŞİSEL AHLÂKTAN BAĞIMSIZ DEĞİLDİR

İYİ Parti çok büyük zorluklarla kurulmuş, iç ve dış pek çok müdahaleye rağmen bugün Türkiye'nin en büyük 3. partisi haline gelmiş dev bir harekettir.

8 Haziran 2020 Saat: 13:32
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 8.457 kez okunmuştur

SİYASİ AHLÂK, KİŞİSEL AHLÂKTAN BAĞIMSIZ DEĞİLDİR
SİYASİ AHLÂK, KİŞİSEL AHLÂKTAN BAĞIMSIZ DEĞİLDİR

Partiler, dernekler gibi değildir, tabiki farklı görüşlerin olması son derece normal ve gereklidir. Ancak, farklı görüşler eğer ortak hedefler varsa önemlidir. Ortak hedeflerin yerini bireysel hedefler alırsa hiç bir şey elde edilemez ve gecesini gündüzüne katarak parti için emek veren iyi insanların çabaları heba edilir.

İYİ Parti içinde konumlanıp ona sekte vurmaya çalışanlar, parti içi demokrasiyi hiçe sayarak delege satın almaya çalışıp belirli mevkilere gelmeye çalışanlar şunu unutmasınlar ki, siyaset ahlâkı kişisel ahlâktan bağımsız değildir.

Bizler; partimizin çok daha iyi yerlere gelebilmesi için elinden gelen her şeyi yapan, demokratik bir seçim ortamında seçim kazanan herkesle gönül gönüle çalışırız. Ancak; ilçe teşkilatlarımız ve delegeler üzerinde baskı uygulayan, onları satın almaya çalışan herkesin de hangi mevkide olursa olsun karşısında dururuz.

Herkes haddini bilmeli ve demokratik siyasete katkı sunmalıdır. İhtirasları yeteneklerini aşan ya da parti içi demokrasiyi sindiremeyenler bizden uzak olsun.

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı
Dr. Pelin Coştur Filiz

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑