TURINDEXS
Ceyyıl Haber iç Reklam 1

Siyaset

SUÇUNU SAVUNDU..!

Nazmi Akın ‘KAHPE’ yorumunu savundu

7 Nisan 2020 Saat: 20:16
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 190 kez okunmuştur

SUÇUNU SAVUNDU..!
SUÇUNU SAVUNDU..!

Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, bir paylaşım sonrasında kişisel hesabından yaptığı, küfür içerdiği söylenen paylaşımı sonrasında gelen tepkiler üzerine açıklama yaparak, yaptığı yorumu savundu ve nedenini anlattı.

Nazmi Akın, kendisinin hakaret etmediğini, paylaşım yapan bayanın sözlerinin devlete, millete ve polis teşkilatına hakaret dolu olduğunu ifade ederek yaptığı açıklamada,

“İktidarı, muhalefeti bir kenara bırakalım. Ancak sert bir şekilde yorum yaptığım şahsın sosyal medya hesabında; bu şahsın ve bu şahsın paylaşımlarına yorum yapan diğerlerinin, başta Devletimize, Milletimize ve özellikle henüz 175. Yılını kutladığımız ŞEREFLİ POLİS TEŞKİLATI mensuplarımıza karşı ettiği hakaret, küfür ve aşağılamalardan, milletin güvenliği için canla başla çalışan polislere, savcılara attığı iftiralardan başka bir şey göremedim.


Beni eleştirenlerden bir ricam olacak; bu zor günlerde Yüce Milletin yardımlaşmasıyla dalga geçen, yorumlarda “işin olsun da biz onlara domuz keseriz” diyen, Polisimize cinsel taciz, istismar, işkence iddiaları atan polis memurlarını fotoğraflarıyla, isimleriyle paylaşarak insanları bu vatan evlatlarının aleyhinde kışkırtmaya çalışan bu zihniyeti önce tanıyın (kim olduğunu bilmiyorsunuz ya hani!), mademki ben bana yakışan şekilde eleştiremedim, o zaman siz uygun üslubunuzla kınayın, sonra ben kendime düşeni yapacağım.


Devlete, Millete, bu Milletin selameti için gece gündüz demeden çalışan Emniyet Teşkilatına ve mensuplarına yapılan haksız eleştiri, iftira ve hakaretlere, içerisinde bulunduğumuz bu zor günlerde her anlamda Milletinin yanında olan Devletin ve her mevkideki Yöneticilerinin çalışmalarının hiçe sayılmasına tahammülüm yok bu konuda haklısınız. Kent Konseyi’nin ve oradaki görevimin konuyla hiçbir ilgisi yoktur. Görevimi yürütürken siyaseti karıştırmadığım ve her görüşten insana eşit mesafede olduğum herkesin malumudur. Yorum şahsi hesabımdan yapılmıştır.


Bazıları olayı kadındır, anadır, abladır şeklinde ajite etmeye, şahsı masumlaştırmaya, olayı duygusallaştırmaya çalıştığı için hakkında yorum yaptığım şahıs hariç olmak üzere belirtmek isterim; Vatan sevdalısı, Millet sevdalısı, Bayrak sevdalısı tüm anneler, ablalar, kız kardeşler başımızın tacıdır.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑