BRC ESTETİK
KARTEPE PALET

Siyaset

Yıldız'ın üst kurulu tamamen değiştiriyor

İYİ Parti’nin 21 Haziran Pazar günü (Yarın) Cephanelik Stadı’nda Saat 12.00’de yapacağı il kongresinin hazırlıkları devam ediyor.

20 Haziran 2020 Saat: 15:48
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 7.369 kez okunmuştur

Yıldızın üst kurulu tamamen değiştiriyor
Yıldız'ın üst kurulu tamamen değiştiriyor

Mevcut başkan Şanbaz Yıldız ile Derince Belediye Meclis üyesi olan Nurcan Acaroğlu Göktaş’ın yarışacağı kongrede listeler henüz belli olmadı. Genel başkan Meral Akşener’in katılmayacağı kongrede başkan adayları yönetim ve üst kurul delege listelerini bir sır gibi saklıyor

50 kişilik yönetim seçilecek

600 seçilmiş delegenin oy kullanacağı İYİ Parti il kongresinde 50 kişilik asil, 50 kişilikte yedek il yönetim kurulu üyesi seçilecek.

Mevcut il başkanı Şanbaz Yıldız’ın mevcut il yönetim kurulu listesinde önemli bir değişikliğe gitmeyeceği ve beş altı değişiklikle yoluna devam edeceği öğrenildi.

Diğer aday Nurcan Acaroğlu Göktaş’ın ise yönetiminde kimlerin olacağı henüz netlik kazanmadı.

 

Üst kurulu değiştiriyor

İYİ Parti’nin il kongresinde en önemli organlardan birisi de genel başkanlık seçiminde oy kullanacak olan 30 kişilik ÜST KURUL DELEGELERİ:

Mevcut il başkanı Şanbaz Yıldız’ın eski il başkanı Serdar Kaman döneminde yazılan 30 kişilik ÜST KURUL DELEGELERİNİN tamamına yakınını değiştireceği de öğrenildi. Şanbaz Yıldız’ın 12 ilçe başkanının tamamını ayırt etmeden üst kurul delegesi de yazacağı belirtildi. Diğer aday Nurcan Acaroğlu Göktaş’ın ise ilçe başkanlarının tamamını üst kurul delegesi yazıp yazmayacağı merak ediliyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑