Güncel

Zeybek: "Bizi Geleceğe Taşıyacak Hizmet ve Üretimdir"

AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi, Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek ilçe turlarını sürdürürken son olarak bir gününü Başiskele’ye ayırdı.

7 Haziran 2021 Saat: 16:17
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 54 kez okunmuştur

Zeybek: Bizi Geleceğe Taşıyacak Hizmet ve Üretimdir
Zeybek: "Bizi Geleceğe Taşıyacak Hizmet ve Üretimdir"

Yoğun ziyaret gündeminde AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi, Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, İlçe Başkanı Mustafa Koral, İlçe Kadın Kolları Başkanı Pınar Yolcu Sekmen de eşlik etti.

AK PARTİ BAŞİSKELE İLÇE BAŞKANLIĞI

Milletvekili Zeybek’in Başiskele turu, AK Parti İlçe başkanlığını ziyaretle başladı. İlçe Başkanı Mustafa Koral, Kadın Kolları Başkanı Pınar Yolcu Sekmen ve yöneticilerle birlikte parti çalışmaları gözden geçirilirken sonrasında hep birlikte ilçe turuna çıkıldı.

BAŞİSKELE BELEDİYESİ ZİYARETİ

Zeybek ve parti ilçe yönetimi ilk olarak Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü'yü makamında ziyarete ederek ilçede yapılan çalışmalar ve projeler hakkında istişarelerde bulundu.

BAŞİSKELE KAYMAKAMLIĞI ZİYARETİ

Başiskele Kaymakamı İsmail Gültekin'i ziyaret de günün programı içerisindeydi. Burada da ilçede yaşananlara, pandemi çalışmalarına değinildi. Genel bir değerlendirmede bulunuldu.

DÖNGEL MİLLET BAHÇESİ

Zeybek ve beraberindekilerin yoğun gündemi, Barbaros Mahallesinde Başiskele Belediyesi’nin yapmış olduğu Döngel Millet Bahçesi’ni ziyaretle devam etti. Yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanı, sosyal faaliyet ve dinlenme alanlarını gezen Zeybek, projeyi olumlu tepkiler geldiğini ve bundan mutlu olduklarını ifade etti.

HÜSEYİN KAPTAN ŞEHİTLİĞİ VE ANITI

Milletvekili Zeybek, Birinci Dünya Savaşı sırasında Ermeni çeteleri tarafından katledilerek şehit edilen Hüseyin Kaptan ve ailesi için Başiskele Belediyesi tarafından geçen haftalarda yapımı tamamlanan şehitliği de ziyaret etti. Heyet, burada şehitliği incelediler ve hep birlikte dualar ettiler.

DAMLAR MİLLET BAHÇESİ PROJE ALANI

Milletvekili Zeybek, şehitlik sonrası Başiskele Belediyesi tarafından Damlar Mahallesi Kocaorman Caddesi deresi boyunca uzanan yaklaşık 150 bin metrekarelik Damlar Millet Bahçesi Proje Alanına geçti. Yakın zamanda hizmete girmesi planlanan Damlar Millet Bahçesi hakkında detaylar ve bilgiler edindi.

YEŞİLYURT MAHALLESİ KAPALI PAZAR ALANI

Halen devam eden projeler hakkında bilgiler alan Zeybek, Yeşilyurt Mahallesi kapalı pazar alanı projesini de yerinde gördü, inceledi. Toplam 5 bin metrekarelik alanda 2 bin 160 metrekarelik kapalı alanı bulunan proje hakkında yetkililerden bilgi aldı.

BARBAROS MAHALLESİ KİTAPHANE PROJESİ

Zeybek, Barbaros Mahallesi’nde Kitaphane olarak adlandırılan kütüphane projesi hakkında da bilgi aldı. Gençlerin ve çocukların vakit geçireceği ve sosyal çalışma alanları olacağı proje hakkında kendisine detaylı bir sunum yapıldı.

EV ZİYARETİ

Temaslarda bulunduğu, tamamlanan ve devam eden projeler hakkında bilgiler edindiği Başiskele programını Milletvekili Zeybek, ev ziyaretiyle tamamladı. AK Parti İlçe İstişare Kurulu Üyesi Ayşe Kokoş’u ziyarete giden Zeybek teşkilat çalışmaları hakkında konuştu.

Zeybek, “İlimizin her köşesinde olduğu gibi Başiskele’de de çok güzel çalışmalar yapılıyor. AK Partili belediyelerde laf değil, hizmet üretiliyor. Bizi geleceğe taşıyacak olan da hizmet ve üretimdir” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Sizin Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑